نصب اندروید روی پی سی

اندروید روی پی سی

سیستم عامل اندروید

سیستم عامل اندروید با توجه به سن نسبتا کمش به سرعت جزو محبوبترین ها شده و تقریبا اکثر برند ها از این سیستم عامل استفاده می کنند.

این محبوبیت تا آنجا پیش رفته که حتی برند نوکیا و بلک بری در مدل های جدیدتر از سیستم عامل مختص خودشون استفاده نمی کنند و اخیرا صرفا با نسخه های اندروید ارائه می شوند.

Android

اجرای اندروید روی پی سی

اندروید روی پی سی

اندروید یک سیستم عامل اپن سورس می باشد و به همین دلیل نسخه های متفاوتی از آن وجود دارد و یکی از نسخه های جالب آن نسخه x86 می باشد که برای کامپیوتر و لپ تاپ طراحی شده است. Android x86 از نسخه های قدیم تا نسخه ۹ رو شامل می شود که در سایت رسمی Android x86 بصورت رایگان قابل دانلود می باشد.

سیستم عامل اندروید با توجه به سن نسبتا کمش به سرعت جزو محبوبترین ها شده و تقریبا اکثر برند ها از این سیستم عامل استفاده می کنند. این محبوبیت تا آنجا پیش رفته که حتی برند نوکیا و بلک بری در مدل های جدیدتر از سیستم عامل مختص خودشون استفاده نمی کنند و اخیرا صرفا با نسخه های اندروید ارائه می شوند.

برتری Android x86 به این نرم افزارهای شبیه ساز در اجرای روان آنها با حداقل سخت افزار ممکن می باشد. این نسخه بدون باگ می باشد و تا نسخه ۹ ارایه شده است. همچنین سیستم عامل Android x86 از کیبورد فیزیکی شما پشتیبانی می کند و تجربه بسیار خوبی رو در تایپ در اندروید به شما می دهد. همچنین می توانید از دوربین لپ تاپ خود و یا وبکم کامپیوتر برای عکس و فیلم برداری استفاده کنید.

اگر کامپیوتر یا لپ تاپ شما قابلیت تاچ اسکرین داشته باشد تجربه ی لذت بخشی رو هنگام کار با Android x86 در صفحه ۱۵ اینچی و یا بیشتر خواهید داشت. شما می توانید به طور همزمان از دو سیستم عامل ویندوز و اندروید در کامپیوتر خود استفاده کنید. کافیست هنگام روشن کردن کامپیوتر یا لپ تاپ خود سیستم عامل را انتخاب کنید.

برای مشاوره و نصب اندروید بر روی کامپیوتر خود از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید

[njwa_button id=”15592″]

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جستجو کردن
تماس باما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*