ایده جشن تولد

ایده جشن تولد

دسترسی سریع

زمان مطالعه: 19 دقیقه

گروه سورپرایز تولد ساپتک

ما با یک تیم باسلیقه، خوش ذوق و حرفه ای، برای ارائه ایده هایی خاص و اجرایی بی نقض در یکی از مهمترین روزهای زندگی عزیزان شما، همراه شما هستیم.

 

ایده جشن تولد خاص

از دوران کودکی، جشن تولد از بهترین و شیرین ترین اتفاقاتی بود که می‌توانست برای ما اتفاق بیفتد. گرفتن کادو تولد، خوردن کیک و شادی از دلایلی بودند که باعث می‌شدند این جشن بسیار به‌یادماندنی شود، اما چرا این جشن به‌یادماندنی را خاص تر و خاطره انگیز تر نکنیم؟ ما اینجا هستیم تا انبوهی از ایده جشن تولد را به شما معرفی کنیم.

چرا جشن تولد می‌گیریم؟

تا حالا فکر کردید چرا هر سال در روز تولد جشن می‌گیریم و شادی می‌کنیم؟ یا چرا این روز آنقدر برای ما خاص و دوست داشتنی است؟

همه‌ی ما انسان ها در یک روز منحصر به فرد پا به جهان گذاشته‌ایم و این روز منحصر به فرد روز تولدمان است. در این روز خداوند متعال ما را با هدفی خاص آفریده است.

 

ایده جشن تولد

 

حال که همه‌ی ما انسان ها فقط یک بار به دنیا می‌آییم، پس باید این روز مهم را به بهترین شکل ممکن سپری کنیم و در خاطرات خود ثبت کنیم.

 

چطوری یک جشن تولد خاص بگیریم؟

قطعا از مهم ترین روز های هر کسی، روز تولدش است. اما چطور باید یک جشن تولد خاص و به یاد ماندنی بگیریم؟ اگر این سوال برای شما هم پیش آمده نگران نباشید. ما همراه شما هستیم تا بتوانید بهترین و خاص ترین ایده جشن تولد را برای تولد عزیزانتان انتخاب کنید و لحظات خاطره انگیزی را در کنار هم داشته باشید.

نکته مهم: سن کسی که می‌خواهید برایش تولد بگیرید بسیار مهم است. همچنین بهتر است با توجه به علایق و سلیقه های شخص مورد نظر برایش جشن بگیرید تا کمال لذت را از جشن ببرد.

 

ایده جشن تولد

 

 1. اولین کار و ضروری ترین کار برنامه ریزی برای تولد است. چه روزی تولد بگیریم؟ چه کسانی را دعوت کنیم؟ چه کادویی بگیریم؟ از نمونه سوالاتی هستند که حتما باید از قبل برنامه ریزی شوند.
 2. بعد از برنامه ریزی اولیه نوبت به عمل کردن رسیده! با بادکنک خانه را تزئین کنید و اگر دوست داشتید یک تم تولد هم انتخاب کنید.
 3. حالا وقتش رسیده که کیک تهیه کنیم. اگر سلیقه خوبی دارید بهتر است که برای خاص تر شدن جشن خودتان کیک را درست کنید ولی اگر حوصله ریخت و پاش ندارید بهترین راه این است که یک کیک از شیرینی فروشی بگیرید.
 4. بعد از خرید کیک، نوبت به گرفتن کادو می‌رسد. بهتر است قبل از خرید کادو بدانید شخصی که تولدش است چه سلیقه ای دارد و چه چیزهایی دوست دارد تا بهترین و خاص ترین کادو جشن تولد دنیا را به او هدیه دهید.


برای دیدن قیمت برگزاری مراسم جشن تولد اینجا کلیک کنید.

 

مهم ترین سن‌هایی که باید تولد بگیریم!

در طول زندگی سن هایی هستند که تولد گرفتن در آن سن باعث ثبت یک خاطره جذاب می‌شود.

 

جشن تولد 1 سالگی

اولین سنی که باید برای کودک خود تولد بگیریم، جشن تولد یک سالگی است. درست است که فرزند شما یک سالگی خود را به یاد نمی‌آورد! اما با ثبت این خاطره یعنی با عکاسی و فیلمبرداری مراسم جشن تولد او، باعث خوشحالی و رضایتمندی خود می‌شوید و از آن روز  یک خاطره جذاب به یاد می‌آورید. بعلاوه فرزند شما زمانی که بزرگ‌تر می‌شود، با دیدن این فیلم نیز احساس افتخار و رضایتمندی می‌کند.

 

جشن تولد 6 سالگی

اولین سنی که حتما باید یک تولد به یادماندنی بگیریم، تولد 6 سالگی است. در این سن کودک پا به دوران جدیدی می‌گذارد و سن مهمی است. از محیط خانه به محیط مدرسه قدم می گذارد و آرام آرام مهارت های اجتماعی را یاد می‌گیرد. با تولد گرفتن برای کودک خود، این پیام را به او می‌دهید که به یادش هستید و برای او ارزش قائل می‌شوید.

 

با سورپرایز ساپتک؛
هیچ تولدی عادی نیست…!

جهت مشاوره رایگان برای اجرای سورپرایز، برگزاری مراسم جشن تولد و تدارکات و دیگر خدمات ، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

جشن تولد 18 سالگی

سومین سنی که برای تولد گرفتن مهم است، سن 18 سالگی است. سن ۱۸ سالگی، سن قانونی است و به این معنی است که شخص می‌تواند آزادنه کارهایی انجام دهد، ماجراجویی شما در این سن بیشتر می‌شود. یا می‌تواند گواهینامه بگیرد و در کل رفتار‌ها و وظایف او در زندگی عوض می‌شود. با گرفتن یک تولد در این سن، پا به دنیای جدیدتری در زندگی میگذارید!

 

ایده جشن تولد

 

جشن تولد 24 سالگی

چهارمین سن مهم برای تولد گرفتن، سن 24 سالگی است. در این سن اگر پسر باشید هم دانشگاه را تمام کردید و هم سربازیتان را و اگر دختر باشید دانشگاه را تمام کردید و رویه زندگی شما ممکن است عوض شود. پس این سن نیز از این نظر بسیار مهم است و نباید تولد گرفتن را فراموش کرد.

 

جشن تولد 40 سالگی

پنجمین سن که نباید تولد گرفتن را فراموش کرد، 40 سالگیست! این سن دارد می‌گوید که نصف راه پر پیچ و خم زندگی را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و حتما باید یک جشن تولد عالی و پر از هیجان برگزار کنید تا انرژی کافی برای ادامه مسیر زیبای زندگی را داشته باشید. توصیه می‌شود کسانی که در طول این ۴۰ سال مسیر زندگی در سختی ها همراهتان بوده‌اند را دعوت کنید تا از آنها هم تشکر کرده باشید.

 

چه زمانی تولد بگیریم بهتره؟

تولد گرفتن زمان دقیقی ندارد و هر زمان که دوست دارید می‌توانید تولد بگیرید. اما زمان هایی هستند که انگار برای تولد گرفتن ساخته شدند. بهترین روز هفته برای تولد گرفتن پنجشنبه است. معمولا همه تعطیل هستند و فردای آن نیز تعطیل است، در نتیجه می توانید تا صبح شادی کنید و جشن بگیرید.

 

ایده جشن تولد

 

جشن تولد معمولا از ساعت ۷ غروب شروع می‌شود و تا هر زمان که بخواهند ادامه دارد. ولی باید توجه داشته باشیم که اگر می‌خواهیم برای کودکان تولد بگیریم، بیشتر ساعت ۱۱ شب طول نکشد. چرا که کودکان شب زود می‌خوابند و در آن موقع به اوج خستگی خود می‌رسند. پس بهتر است در نظر داشته باشیم برای چه سنی داریم تولد می‌گیریم.

 

برای یک تولد جذاب چه لوازمی نیاز داریم؟

برای انجام دادن هر کاری به لوازم و تجهیزات نیاز داریم. جشن تولد هم از آن دسته کارهاست که لوازم خاص خودش را نیاز دارد. در زیر لوازم ضروری برای برگزاری یک جشن تولد را به شما می‌گوییم.

 

ایده جشن تولد

 

 1. انواع ظروف پذیرایی
 2. وسایل تزئینی
 3. وسایل تمیزکاری
 4. وسایل و لوازم سرگرمی
 5. خوراکی و شیرینی
 6. ایده سورپرایز تولد!

یکی از مهم ترین بخش های یک مراسم جشن تولد داشتن ایده سورپرایز تولد است. با اجرای یک ایده سورپرایز می‌تونید به هیجان مراسم بی‌افزایید.

 

پکیج‌های هیجان‌انگیز سورپرایز، با سورپرایز ساپتک

 

کیک مناسب برای برگزاری جشن تولد

یکی از مهمترین بخشهای یک جشن تولد کیک است. اگر برای کودک دلبندتان تولد گرفته اید از طرح‌های کارتونی برای کیک استفاده کنید. برای افراد جوان و بزرگسال می‌توانید عکس او را روی کیک چاپ کنید و یا عبارتی برای تبریک تولد روی کیک اضافه کنید. البته برای جالب تر شدنِ مراسم تولد، می‌تونید یک عدد کیک اضافه کوچک برای زدن به صورت شخص، سفارش دهید.

 

ایده جشن تولد

 

معمولا برای هر ده نفر یک کیلو کیک مناسب می باشد. اگر فرصت زیادی برای تهیه کیک و سفارش آن ندارید این کار را به تیم های اجرای مراسم بسپارید تا با هزینه مناسب بهترین طرح و با کیفیت ترین کیک را برایتان تهیه کنند.

 

می‌توانیم تولد مجازی بگیریم؟

ایده جشن تولد، در عصری که ما زندگی می‌کنیم،‌ هر غیرممکنی ممکن شده است. پس چرا تولد مجازی غیر ممکن باشد؟ تولد در کنار جذاب بودن و خاص بودن، می‌تواند شخص را سورپرایز کند.
شاید برایتان سوال باشد که چطور باید تولد مجازی بگیریم؟ ساده ترین روش تولد مجازی، گرفتن تماس ویدوئی است تا یک تولد ساده و مجازی برگزار کنیم.

 

مشاهده پکیج سورپرایز مجازی

 

ایده جشن تولد در مدرسه

ایده جشن تولد در مدرسه برای فرزند شما می‌تواند یک خاطره فراموش نشدنی را برای او رقم بزند. برای اجرای ایده جشن تولد در مدرسه، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان تشریفات ساپتک مشاوره بگیرید. اما برخی از ایده های جالب برای تولد را در زیر بررسی می‌کنیم:

 1. برای مراسم جشن تولد در مدرسه فینگرفود ها و غذاهای سرد مثل الویه سرو شود بهتر است.
 2. از استفاده از موسیقی‌های شاد و کودکانه غافل نشوید. کودکان عاشق تفریحات پر هیجان و پر تنش هستند.
 3. با مدیر و معاونین مدرسه قبل از برگزاری مراسم هماهنگ باشید و حتی‌الامکان نگذارید که فرزندتان تا لحظه آخر از ماجرا باخبر شود.
 4. با هماهنگی مسئولین مدرسه، در حین مراسم، کارتون‌های مورد علاقه بچه‌ها را پخش کنید تا مراسم جشن تولد خشک و بی‌روح نباشد!

 

 

ایده جشن تولد در مدرسه

 

بهترین ایده جشن تولد برای خانواده

1. بهترین ایده جشن تولد برای مادر

گرفتن جشن تولد فرصت مناسبی برای سپاسگزاری از محبت های کسی که زندگی و تمام خوشی های خود را وقف فرزندش کرده است. حال وقت آن رسیده است که با یک جشن تولد مفصل ذره ای از زحمات مادر عزیزمان را جبران کنیم.

 

ایده جشن تولد

 

بهترین کاری که می‌توانیم انجام بدهیم، دعوت کردن افراد مورد علاقه او برای جشن تولدش است. برای کادو هم می‌توانیم باکس گل بگیریم و مادرمان را خوشحال کنیم.

 

2. بهترین ایده جشن تولد برای پدر

ایده جشن تولد

 

می‌توانید برای خاص کردن جشن تولد، پدرتان را به مکان های خاطره انگیز دوران کودکی‌اش ببرید و یک تولد خاطره انگیز برایش بگیرید. برای کادو تولد هم می‌توانید یک ادکلن خوشبو و مخصوص بگیرید تا همیشه به یاد شما باشد.

 

برای سورپرایز تولد عزیزانت نمیدونی چیکار کنی؟

 

3. بهترین ایده جشن تولد برای برادر

یکی از قشنگ ترین اتفاقاتی که در زندگی ممکن است رخ دهد، داشتن برادر است. برادر می‌تواند شریک جرم شیطنت های کودکانه ما باشد و همچنین محکم ترین تکیه گاه و همراه بزرگسالی ما می‌شود.

 

ایده جشن تولد

برای برگزاری جشن تولد برای برادرتان خیلی ایده های جالبی وجود دارد، اما بهترین ایده دعوت کردن دوستانش به تولدش است. با این کار سورپرایز می‌شود و هم در جشن تولد خیلی بیشتر از همیشه به او خوش می‌گذرد.

 

4. بهترین ایده جشن تولد برای خواهر

از خوش شانس ترین افراد کسانی هستند که خواهر دارند. خواهر بهترین دوستی است که می‌توان داشت. به نظرتان نباید یک جشن تولد خاص برای این فرشته زمینی گرفت؟

 

ایده جشن تولد

 

از بهترین ایده جشن تولد هایی که می‌توانیم انجام دهیم، دوستان خواهرتان را دعوت کنید و یک تولد دخترانه برایش بگیرید تا نهایت لذت را از تولد ببرد. به عنوان کادو هم می‌توانید یک ساعت مچی شیک و جذاب برای خواهرتان بگیرید.

 

5. بهترین ایده جشن تولد برای کودکان

تولد گرفتن برای کودکان از شیرین ترین و سخت ترین ایده های تولد است. برای آنکه یک تولد خاص برای کودکان بگیریم لازم است خانواده هایی که کودکان هم سن و سال فرزند ما دارند دعوت کنیم تا فرزندمان از جشن تولدش خسته نشود.

 

ایده جشن تولد

 

بهتر است موقع کادو گرفتن، هدیه های کوچکی هم برای بقیه کودکان در نظر بگیریم تا به آنها هم خوش بگذرد. بهتر است موقع خرید کیک تولد، خود فرزندمان طرح کیک را انتخاب کند تا نهایت لذت را از جشن تولدش ببرد. همچنین بهتر است جشن تولد بیشتر از ساعت 11 شب طول نکشد، زیرا کودکان ساعت خوابشان می‌رسد و خسته می‌شوند.

 

ایده های جالب برای جشن تولد بزرگسالان

با معرفی ایده های جالب برای جشن تولد بزرگسالان توسط تشریفات ساپتک، دیگه نگرانی و استرسی برای برگزاری مراسم جشن تولد نداری! برخی از این ایده ها عبارتند از:

 

ایده جشن تولد

 

1. انتخاب غذای مورد علاقه او برای مراسم

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، انتخاب غذای مورد علاقه شخص مورد نظر بعنوان مِنوی مراسم باشد. ممکن است او غذای فست فود یا غذاهای سنتی دوست داشته باشد. البته معمولا برای غذا و تدارکات مراسم جشن تولد، از فینگر فود‌ها و غذاهای فست فودی استفاده می‌کنند.


اطلاعات بیشتر برای سفارش انواع فینگرفود

 

2. تم تولد مردانه / زنانه

نکته دیگری که برای ایده جشن تولد باید رعایت شود، تم تولد مناسب با جنسیت و سن فرد می‌باشد.
اگر شخص مورد نظر خانم می‌باشد، از تم تولد با رنگ صورتی و یا سفید مشکی استفاده کنید. این تم ها از جمله تم هایی است که ترکیب رنگی آن‌ها برای خانم ها بسیار جذاب است. با انتخاب یک تم رنگی مناسب علاوه بر زیبایی محیط مراسم، حس مهم بودن و با ارزش نشان دادنِ فرد را انتقال می‌دهید.

اگر شخص مورد نظر مرد باشد، در نوع رنگ و تم تولد، تفاوت هایی با تم تولد خانم ها ایجاد می‌شود. برای انتخاب تم تولد برای آقایان، معمولا باید از رنگ های قرمز مشکی و یا مشکی طلایی استفاده کنید. استفاده از بادکنک ها و بادکنک‌آرایی مناسب با مراسم تولد، می‌تواند جذابیت محیط را چند برابر کند.


اطلاعات بیشتر درباره بادکنک آرایی

 

بهترین ایده جشن تولد برای دوستان

1. ایده جشن تولد ماجراجویانه

ایده جشن تولد ماجراجویانه از جالب ترین ایده های جشن تولد است که می‌توانید به راحتی و با کمترین هزینه انجام دهید.

 

ایده جشن تولد

 

کافیست یک سناریو و نقشه گنج طراحی کنید و به عنوان گنج، یک کادو خفن و خاص قرار دهید تا موقع پیدا کردن گنج شخص مورد نظر سورپرایز شود. این نقشه گنج، هم می‌تواند مسیر خانه را نشان دهد و هم می‌تواند نقشه کوچه، پارک و هرجای دیگری باشد.

 

2. ایده جشن تولد داخل ماشین

ایده تولد داخل ماشین یا تولد سیار، از ایده تولد هایی است که لوازم زیادی نیاز ندارد.

 

ایده جشن تولد

 

کافیست یک ماشین داشته باشید و داخل آن را با گل و بادکنک تزئین کنید و بعد به سراغ شخص مورد نظر بروید و یک جشن تولد فوق‌العاده در ماشین برگزار کنید. می‌توانید یک کیک کوچک با شمع تهیه کنید و تولد را در کمال آرامش و شادی جشن بگیرید.

 

عافلگیری به عجیب‌ترین شکل ممکن! با پکیج سورپرایز اسنپ

 

3. ایده جشن تولد فراموش شده

ایده جشن تولد فراموش شده می‌تواند خیلی شخص را سورپرایز کند. نحوه برگزار کردن جشن تولد فراموش شده خیلی مهم است.

 

ایده جشن تولد

 

کافیست وانمود کنید که تولد شخص مورد نطر را فراموش کرده اید و جوری رفتار کنید که انگار روز خاصی نیست و قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد. شب که نزدیک شد، به بیرون بروید و ناگهان با یک کیک وارد خانه شوید و شخص مورد نظر را سورپرایز کنید. این ایده جشن تولد خیلی جذاب و پرهیجان است. بهتر است حتما یک دوربین همراهتان باشد تا از لحظه سورپرایز شدن شخص فیلم و عکس بگیرید.

 

4. ایده جشن تولد خشونت آمیز

بهترین و خفن ترین ایده جشن تولد همین ایده است. تولد همراه با خشونت! این تولد مناسب کسانیست که سرشان برای هیجان درد می کند. کیک و تخم مرغ تهیه کنید و در روز تولد شخص، با زدن تخم مرغ به شخص تولدش را تبریک بگویید. اگر سورپرایز نشد می توانید سر شخص را در کیک کنید تا سورپرایز شود.

 

5. ایده جشن تولد خنده دار

ایده جشن تولد خنده دار از خاطره انگیز ترین ایده های جشن تولد است که می‌توانید با دوستانتان برگزار کنید. این ایده اینگونه است که یک فیلم از خاطرات و عکس های خنده دار شخص تهیه می‌کنید و در شب تولدش پخش می‌کنید.

 

ایده جشن تولد

 

می‌توانید یک کاریکاتور از شخص مورد نظر سفارش دهید و آن کاریکاتور را بر روی کیک چاپ کنید تا با دیدن کاریکاتور خودش متعجب شود. همچنین توصیه می‌شود که حتما هنگام خوردن کیک خاطرات خنده‌دار را تعریف کنید تا یک جشن تولد تمام عیار داشته باشید.

 

6. ایده جشن تولد در باشگاه

از عمده‌ترین جاهایی که معمولا با دوستان خود می‌رویم، قطعا باشگاه است.

 

ایده جشن تولد

 

پس چرا در باشگاه جشن تولد برگزار نکنیم؟ در باشگاه به روش های خاصی می‌توان جشن تولد گرفت. مثلا با وسایل داخل باشگاه محیط را تزئین می‌کنیم. می‌توانید کیک را هم با توجه به رشته ورزشی ای که می‌روید سفارش دهید تا خاص شود.

 

7. ایده جشن تولد مخفیانه

از دوران کودکی، جشن تولد از بهترین و شیرین ترین اتفاقاتی بود که می‌توانست برای ما اتفاق بیفتد.

 

ایده جشن تولد

گرفتن کادو تولد، خوردن کیک و شادی از دلایلی بودند که باعث می شد این جشن بسیار به یادماندنی شود، اما چرا این جشن به یادماندنی را خاص تر و خاطره انگیز تر نکنیم؟ ما اینجاییم تا انبوهی از ایده های جالب و جذاب برای جشن تولد را به شما معرفی کنیم.

 

8. ایده جشن تولد قبل از تولد !!!

از باحال ترین کارهایی که برای گرفتن جشن تولد می‌توانید انجام دهید، گرفتن تولد قبل از تولد است. این ایده جشن تولد، یک ایده سورپرایز هم می‌تواند باشد. مثلا یک هفته قبل از تولدش، برایش تولد بگیرید و او را شگفت‌زده کنید.

 

مشاوره لباس در جشن تولد

همانطور که گفتیم برای انتخاب لباس و تم مناسب مراسم بهتر است به خصوصیات شخص متولد توجه داشته باشید. تم سفید معمولا گزینه مناسبی می‌باشد. برای مهمانی های رسمی و حتی دوستانه تم سفید اغلب موارد جوابگو است و فضای زیبایی به مهمانی شما می دهد. اگر مهمانی برای یک کودک یا نوجوان است بهترین تم های تولد برای آنها شخصیت های کارتونی مورد علاقه آنان است.

 

ایده جشن تولد

 

برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان معمولا تم تولد کمتر استفاده می شود. اما بعضی افراد بزرگسال کماکان مراسم شاد را ترجیح می دهند و به اصطلاح کودک درون فعال تری دارند، بنابراین بر اساس نوع و تیپ شخصیت افراد می توان نسبت به انتخاب تم تولد اقدام کرد. به طور کلی برای افراد بزرگسال تم های رسمی با رنگ‌های سنگین پیشنهاد می شود.


برای دیدن مقاله سورپرایز تولد کلیک کنید

 

جذاب ترین جشن تولد خارج از خانه

1. ایده جشن تولد در کوه، جنگل و پارک

برگزاری جشن تولد در دل طبیعت مثل کوه و جنگل که به دور از ازدحام شهری است و در هوای آزاد است می تواند بسیار خاطره انگیز باشد.

شما می توانید جشن تولد را در وسط یک غار بکر در دل کوه میان درختان زیبای جنگل یا در دل کویر زیر آسمان پر از ستاره کنار ساحل با روشن کردن آتش و یا کنار یک آبشار زیبا با آن همه جذابیت که دارد برگزار کنید.

 

 

2. ایده جشن تولد مسافرتی

برگزاری جشن تولد در هنگام سفر اگر با برنامه‌ریزی مناسب و آمادگی بالا همراه باشد می‌تواند به ماندگارترین خاطرات تبدیل شود که مرورش همیشه لبخند را بر لبان شما جاری سازد از ویژگی‌ها و محاسن جشن تولد در سفر:

 1. در سفر به ماجراجویی پرداخته و تولدی متفاوت را تجربه کنید.
 2. وقتی تولدتان را در سفر می گذرانید کمتر بابت یک سال گذر عمر تأسف می خورید.
 3. به گفته ستاره شناسان در روز تولد سفر خوش یمن است.

 

3. ایده جشن تولد در رستوران

امروزه بیشتر افراد در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند و معمولاً برگزاری جشن تولد در چنین مکان‌هایی جذابیت ندارد و همچنین هزینه بالایی دارد.

 

ایده جشن تولد

رستوران می تواند گزینه مناسبی برای برگزاری جشن تولد باشد زیرا هم هزینه کمتری دارد و همچنین فضای مناسبی در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد.

 

4. ایده جشن تولد در کافه

یکی از مکان های مناسب برگزاری جشن تولد کافه ها هستند که خدمات جذابی را هم مثل کیک عکاسی و تزئینات در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین لحظات به یادماندنی را به زیباترین شکل ممکن ثبت کنید.

 

معروف‌ ترین کافه‌های تهران


کافه های تهران

 

5. ایده جشن تولد در استخر

اگر تا به حال جشن تولد خود را در استخر برگزار نکرده‌اید، ارزش دارد که این‌ ایده جشن تولد را به کار گرفته و انجام دهید و با این کار تولد خود را فراموش نشدنی کنید.
اگر می‌خواهید تولد بعدی فرزندتان را بسیار شگفت‌انگیز و جذاب برگزار کنید، باید‌ ایده‌ای بدیع ارائه دهید که برای این منظور برگزاری جشن تولد در استخر گزینه بسیار مناسبی است.

 

ایده جشن تولد

 

ایده های جشن تولد در استخر
۱. تزیینات استخر : استفاده از چوب‌های براق گزینه جذابی برای تزیینات استخری که جشن تولد در آن برگزار می‌شود می‌باشد. برای شدت بخشیدن به اثرات نوری منعکس‌کننده باید به چوب درخشش بیشتری به همراه تنوع رنگی بالا را اضافه کنید.
۲. بادکنک‌آرایی : از جذاب‌ترین عناصر تزیینی بادکنک‌آرایی است، که در دسترس خود دارید. شما طبق سلیقه خود می‌توانید مشخص کنید که بزرگ یا کوچک باشد و همچنین ترکیب رنگی هم طبق علاقه خودتان می تواند تنظیم شود.
3. ایجاد حلقه استخر : ایجاد حلقه‌های به هم چسبیده یکی دیگر از‌ ایده ‌ها برای تزیین استخر است که ساخت آن چند دقیقه بیشتر زمان نمی‌برد ولی نتیجه آن بسیار عالی است.

 

6. ایده جشن تولد در مراکز خرید

برنامه ریزی جشن تولد چگونه است؟ خدماتی که برای اجرای جشن تولد در مراکز خرید نیاز است که توسط گروه حرفه‌ای ساپتک انجام می‌شود شامل : هماهنگی کامل جهت رزرو محوطه پاساژ، اجرای زنده چند آهنگ توسط گروه موسیقی همراه با صدابرداری و سیستم صدا، تهیه کیک و چند شاخه گل رز.

 

 

ایده جشن تولد

 

حتی می‌توانید در صورت نیاز  یک گروه فیلمبرداری و عکاسی که در آخر کار تدوین را هم برای شما انجام بدهند به پکیج خود اضافه کنید، که به داخل مرکز خرید آمده و جشن تولد را بسیار جذابتر کنند.

 

اگه میخوای واسه کسی که دوسش داری، یه سورپرایز متفاوت و خاص بگیری،پکیج‌های ما رو نگاه کن! 
مشاهده پکیج‌ها

 

7. ایده جشن تولد در کنسرت

اگر فردی که می‌خواهید برایش جشن تولد برگزار کنید خواننده مورد علاقه‌اش را می‌دانید دیگر روند کار بسیار آسان است می‌توانید ساعاتی فوق‌العاده را در یک شب جذاب برایش رقم بزنید. از یکی دو روز قبل بلیت کنسرت را برای خودش و همچنین افرادی که دوستش دارند و برایش عزیز هستند را رزرو کرده و در شب تولد او را سورپرایز کنید.

 

8. ایده جشن تولد در سینما

ما همیشه علاقه‌مند هستیم که عزیزانمان را در روز‌های خاصی غافلگیر کنیم، که این سورپرایز می‌تواند در هر مکانی اتفاق بیفتد حتی در یک سینما. گروه حرفه‌ای ساپتک تمام خدماتی که در این زمینه مورد نیاز شماست از جمله مراسم‌های جشن تولد و یا برگزاری مراسم‌های سالگرد ازدواج را به طور کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

ایده جشن تولد

 

در روز جشن تولد به درخواست شما بلیت شما در سینما رزرو شده و تمامی دیزاین و طراحی هم کاملاً طبق سلیقه خودتان انجام می‌شود. حتی این جشن تولد می‌تواند طبق درخواست شما با نمایش فیلم مورد علاقه عزیزانتان همراه باشد تا ساعاتی بسیار خاطره‌انگیز برایتان باشد. همچنین اگر شما دوست داشته باشید می‌توانیم از گروه‌های فیلمبرداری و عکسبرداری لاکچری دعوت کنیم که مراسم شما را بسیار جذابتر کنند.

ایده های جالب برای جشن تولد؛ ایده های خاص!

1. ایده جشن تولد عاشقانه

با استفاده از متنی که در آن تبریک تولد عاشقانه به عزیزانتان در آن استفاده شده باشد در شادی این روز بزرگ شریک او باشید. بخش گمشده این روز‌های زندگی اکثر مردم همان شادی و حال خوب است که اکثر زمان‌ها فراموش می‌شود و در میان استرس این روز‌ها کمتر می‌توان به آن دسترسی داشت. اما به یاد داشته باشید که روز تولدتان را خوب و شاد باشید و کار‌های خوشحال‌کننده انجام دهید، همچنین با کسانی باشید که حس و حال خوبی را به شما منتقل می‌کنند و از بودن در کنارشان لذت می‌برید.

 

ایده جشن تولد

 

مواردی که باید در جشن تولد عاشقانه رعایت کنید :

 • انتخاب تم تولد عاشقانه
 • تهیه لوازم تولد عاشقانه
 • انتخاب کیک تولد عاشقانه
 • یادداشت عاشقانه فراموش نشود
 • انتخاب رنگ مناسب تم تولد عاشقانه

2. ایده جشن تولد دونفره

شما می‌توانید یک جشن تولد دو نفره را که بسیار عاشقانه هم باشد را در خانه خود یا در یک رستوران دنج برای فرد مورد نظرتان که تولدش فرا رسیده است را برگزار کنید.

 

ایده جشن تولد

 

اگر می‌خواهید عزیزتان را غافلگیر کنید تا قبل از روز تولدش با او هیچگونه صحبتی در این مورد نداشته باشید، وقتی که روز تولدش فرا رسید با یک یادداشت می‌توانید به او بفهمانید که لباسی که برای جشن تولدش از قبل خریده‌اید را انتخاب کند و سپس با یک دعوتنامه خصوصی آدرس مکانی که باید بیاید را برایش ارسال کنید.

 

3. ایده جشن تولد نوستالژی

جشن تولد‌هایی که در کودکی برای افراد گرفته می‌شود و با فیلم‌ها و عکس‌هایی که از آن سال‌ها ثبت شده و به جا مانده است می‌تواند در آینده و بزرگسالی  به عنوان نوستالژی از آن‌ها استفاده شود و آن‌ها را مرور کرد و همیشه خاطرات سال‌های دور را با این جشن تولد‌ها یادآوری کرد.
شوق و اشتیاق روز تولد برای کودکان چندین برابر بزرگسالان است، برای همین بزرگتر‌ها هم سعی می‌کنند با برگزاری یک جشن تولد لاکچری برای فرزندشان آن را به یکی از خاطره انگیزترین جشن‌های تولد تبدیل کنند که در سال‌های دورتر کاملاً جنبه نوستالژی داشته باشد.

 

4. ایده جشن تولد مجازی

اگر می‌خواهید عزیزانتان را با برگزاری جشن تولد خوشحال کنید و از‌ ایده‌های جشن تولد مجازی هم استفاده کنید با ما همراه باشید.
این روز‌ها که سبک زندگی افراد نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است، لازم است که از‌ ایده‌های جدیدی در این مورد استفاده کنیم. جشن تولد مجازی یک‌ ایده جالب با برنامه‌ریزی دقیق برای شاد کردن دل عزیزمان به صورت از راه دور و به صورت مجازی می‌باشد.

 

ایده جشن تولد

 

با طرح چنین‌ ایده‌ای می‌توانید شگفت انگیزترین جشن تولد را خیلی راحت و بدون اینکه بخواهید از منزل خارج شوید تدارک ببینید.

بهترین‌ ایده‌ها برای جشن تولد مجازی :

۱. جعبه تولد تهیه کنید.
۲. ویدئو تبریک تولد بسازید.
۳. ویدئو خاطره‌انگیز بسازید.
۴. پک تولد تهیه کنید.
۵. تماس تلفنی بگیرید.
۶. گروه یا پیج تولد بسازید.

 

5. ایده جشن تولد لاکچری

از زمان‌های قدیم تا به امروز اکثر افراد روز تولدشان که فرا می‌رسد را جشن می‌گیرند اما کم کم سبکی که در جشن‌های تولد استفاده می‌شود به طور کلی تغییر کرده است. اگر در زمان‌های قدیم جشن تولد با یک دورهمی خیلی ساده خاتمه پیدا می‌کرد، اما امروزه دیگر جشن‌های تولد به صورت لاکچری در آمده و به جشن‌های ساده ترجیح داده می‌شوند.

 

ایده جشن تولد

 

مواردی که باید برای جشن تولد لاکچری استفاده کنید :

 1. برنامه‌ریزی کنید.
 2. سالن اجاره کنید.
 3. میز و صندلی سفارش دهید.
 4. تزیین اتاق را فراموش نکنید.
 5. از تم‌های لاکچری بهره بگیرید.
 6. یک جایگاه مناسب برای صاحب جشن تولد لاکچری ترتیب دهید.
 7. برای برگزاری جشن تولد لاکچری زمانی مناسب را برای سفارش کیک تعیین کنید.

 

6. ایده جشن تولد اقتصادی

خیلی از افراد تمایل دارند که برای کودکان و عزیزانشان جشن تولد برگزار کنند، اما برگزاری جشن‌های تولد می‌تواند با هزینه‌های زیادی همراه باشد که اکثریت افراد از عهده این هزینه‌های بالا ممکن است برنیایند، خدمات گروه حرفه‌ای ساپتک به صورتی است که شما می‌توانید برای برگزاری جشن تولد اقتصادی که مد نظر دارید از آن استفاده کنید. بر اساس بودجه‌ای که برای این منظور در نظر گرفته‌اید می‌توانید تنظیم کنید که چه جشن تولدی با چه امکاناتی برگزار کنید.

 

ایده جشن تولد

ساده‌ترین راه‌ها برای برگزاری یک جشن تولد کم هزینه و کاملاً اقتصادی تهیه کارت دعوت برای تولد با استفاده از کاغذ‌های رنگی و غذاهای ارزان و خانگی است. همچنین در بادکنک‌آرایی برای تولد با هزینه کم، بادکنک بدون گاز هلیومی راهی به صرفه است.

 

میخوای با کمترین هزینه، جشن تولد ارزان ولی با کیفیت بگیری؟ فرم زیر رو پر کن.

 

7. ایده جشن تولد بدون کیک

ما مطمئناً مخالف کیک نیستیم، اما می‌دانیم که جشن‌های تولد اخیراً بیش از حد به آن وابسته شده است.
به جای کیک بر روی غذا تمرکز کنید.
بچه‌ها در هنگام تفریح و زمانی که با یک گروه هستند خوب غذا می‌خورند، به جای آنکه شکم آن‌ها را با کیک و شیرینی پر کنید در حالی که آن‌ها سرشار از شادی هستند در جشن تولد سعی کنید از غذا‌های خوشمزه استفاده کنید.

 

ایده جشن تولد

 

به جای کیک روی بازی‌ها تمرکز کنید.
چنین موقعیت‌هایی برای بچه‌ها بسیار مناسب است که دور هم جمع شده‌اند و می‌توانند با هم بازی کنند و تفریحات سالمی داشته باشند.
به جای کیک بر روی هدایا تمرکز کنید.
اگر در جشن تولد فرزندتان هدیه دادن را مناسب می‌دانید می‌توانید چیز‌های متفکرانه و مفیدی را به بچه‌ها بدهید که بعد‌ها بتوانند از آن‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

 

8. ایده جشن تولد هنری

اجازه دهید فرزندتان جنبه خلاقانه خود را با دوستانش نشان دهد و جشن تولدی با تم هنری برگزار کند. یک مهمانی هنری، فضایی آرام را برای بچه‌ها ارائه می‌دهد، که کاملاً با یک مهمانی ورزشی پر جنب و جوش یا مهمانی پرش که بسیاری از بچه‌های کلاس دوم و سوم به آن عادت دارند متفاوت است.

مهمانی‌هایی با مضمون هنری، بچه‌های جوان را در معرض فعالیت‌هایی قرار می‌دهند که شاید قبلاً آن‌ها را امتحان نکرده‌اند، مانند سرامیک و نقاشی. این تم همچنین یک انتخاب عالی برای کودکان ۷ ساله هنری است که ممکن است اوقات فراغت خود را به نقاشی، طراحی و رنگ‌آمیزی بگذرانند. یک جشن تولد با مضمون هنری، فعالیت‌هایی را گرد هم می‌آورد که بچه‌های هنری از قبل دوست دارند.

 

ایده جشن تولد

 

اگر خودتان اهل هنر نیستید نگران نباشید. برنامه‌ریزی یک جشن تولد با مضمون هنری برای کودک ۷ ساله‌تان آسان‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. فقط کمی تخیل و چند‌ ایده نقاشی برای جشن تولد نیاز دارد.

 

پیش بند های هنری

قبل از اینکه بچه‌ها در یک مهمانی با موضوع هنر نقاشی یا مجسمه‌سازی شرکت کنند، مطمئن شوید که برای محافظت از لباس‌هایشان پیش‌بند‌های مناسب برای کار هنری را آماده کرده اید و در مهمانی به آن ها بپوشانید. پیش بند یکی از ضروریات مهمانی است. هنگام برپایی یک جشن تولد با مضمون هنری، این موارد را در دسترس داشته باشید تا نقاشی و پاکسازی راحت‌تر انجام شود.
هر‌ ایستگاه هنری یا منطقه نقاشی را با سفره‌های پلاستیکی یکبار مصرف بپوشانید. دستمال مرطوب کودک را برای بچه‌ها تهیه کنید تا به عنوان پاکسازی سریع دست‌هایشان از آن استفاده کنند.
از مهمانان بخواهید از لباس‌های قدیمی استفاده کنند.

 

9. ایده جشن تولد در تاریکی

قبل از اینکه بتوانید‌ ایده‌های مهمانی درخشش در تاریکی خود را زنده کنید، باید مکان مناسبی را برای میزبانی از جشن رویایی خود پیدا کنید. یک جشن تولد درخشان در تاریکی به یک منطقه خوب و تاریک نیاز دارد که لوازم جشن شما واقعاً بدرخشد.

می‌توانید مکان‌های سرپوشیده و بیرونی را فیلتر کنید تا زمانی که پس از تاریک شدن هوا مکان مناسبی برای جشن گرفتن پیدا کنید. اگر می‌خواهید مهمانی خود را در طول روز برگزار کنید، ببینید آیا پرده‌های خاموشی برای جلوگیری از آفتاب در دسترس هستند یا خیر.

 

ایده جشن تولد


برای دریافت فایل PDF کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 305 میانگین: 5]
ایده کادو تولد

ایده کادو تولد

زمان مطالعه: 4 دقیقه ایده کادو تولد تولد یکی از عزیزانت نزدیکه ولی هیچ ایده ‌ای برای خرید کادو تولد نداری! دوست داری واسش

ادامه مطلب »

6 دیدگاه در “ایده جشن تولد

 1. علی گفت:

  سلام وقت بخیر خواستم از شما تشکر کنم بابت مقاله خوب و کاملتون و یک سوال اینکه شما خودتون هر جایی که خواستیم تشریف میارید دیگه با تجهیزات کامل

 2. علی گفت:

  سلام وقت بخیر با تشکر از مقاله خوبتون خواستم بپرسم که هر ایده ای که انتخاب کنیم در سریع ترین زمان ممکن تشریف میارید و انجام میشه ممنون

  1. محمد مصطفی گفت:

   خیلی عالی و مفید، دم تان گرم.

 3. carlos گفت:

  Hello, you are very welcome for your good article, there were many interesting ideas, I used them

 4. مصطفی گفت:

  بسیار عالی و خلاقانه
  خسته نباشید

 5. محمد مصطفی گفت:

  خیلی عالی و مفید، دم تان گرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

فرم ارتباط با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

09194088802 ( خانم جریبی )

داخلی 220 | 91301505 - 021 (تماس در ساعات اداری)
نحوه ارتباط با شما*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .