با بهترین ایده های هدیه تبلیغاتی آشنا شوید

بهترین ایده برای هدیه تبلیغاتی

بهترین ایده های هدیه تبلیغاتی

بهترین ایده هدیه تبلیغاتی وابسته به عوامل مختلفی می‌باشد، از جمله هدف تبلیغات شما، نوع کسانی که قرار است به آنها هدیه داده شود و بودجه‌ی دردسترس.

با این حال، در ادامه چندین ایده برای هدیه تبلیغاتی را برای شما معرفی می‌کنیم:

1. لوگوی سفارشی هدیه تبلیغاتی

تهیه لوگوی سفارشی با نام و لوگوی شرکت شما بر روی اشیاء مانند روان نویس، ماگ، ست هدیه، می‌تواند یک هدیه مفید و خاص برای مشتریان و همکاران شما باشد. این مورد به عنوان یک ابزار بازاریابی قابل استفاده است که همراه مشتریان در طول روز باقی می‌ماند.

هدیه تبلیغاتی

به جای دادن یک شی فیزیکی، می‌توانید به مشتریان یک تجربه‌ی منحصر به فرد ارائه دهید. برنامه‌های تفریحی مانند بلیط سینما، بلیط ورزشی یا یک جلسه‌ی آموزشی می‌توانند هدایای جذابی باشند و در ذهن مخاطبان بمانند.

3. محصولات تبلیغاتی شرکتی

هدیه‌هایی که به مخاطبان در استفاده روزمره‌شان کمک می‌کنند، می‌توانند مورد توجه قرار گیرند. برخی از مثال‌ها قلم، بلاک یادداشت، پازل، پخش‌کننده‌ی MP3، پاوربانک می‌باشند.

4. باکس هدیه تبلیغاتی

تهیه باکس هدیه با آیتم هایی از صنعت یا خدمات شما، می‌تواند یک ایده خوب برای هدیه تبلیغاتی باشد. به عنوان مثال، باکس هدیه کاربردی، باکس قهوه، باکس هدایای سازمانی، باکس آرایشی و بهداشتی.

باکس هدیه تبلیغاتی

5. محتوای دیجیتال کادوی شرکتی

ارائه محتوای دیجیتال رایگان و مفید مانند کتاب الکترونیکی، ویدئوهای آموزشی، نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی می‌تواند یک راه جذاب برای ترویج شرکت شما و جذب مشتریان جدید باشد.

6. سالنامه 1403 برای هدیه سازمانی

سفارش چاپ سررسید برای خرید سالنامه جدید در روزهای پایینی هر سال در دستور کار شرکت‌های مختلف قرار می‌گیرد چرا که یکی از پرکاربردترین، رایج‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین هدیه تبلیغاتی سازمانی و ارگانی است.

7. ست اداری سازمانی

ست های اداری دیگر از جمله لوازم التحریری هستند که نه تنها باعث نظم بخشیدن به میز کاری شما می شوند، بلکه زیبایی میز را هم چند برابر می کنند و حتی می تواند این زیبایی و این نظم نشان دهنده مقید بودن شما به کار باشد که قطعا در نگاه مخاطب بسیار تاثیرگذار خواهد بود. شما می توانید بر روی این ست های اداری نام، لوگو، برند و یا هر گونه تبلیغ دیگری را به چاپ رسانده و به عنوان هدایای تبلیغاتی به افراد مورد نظر خود بدهید.

ست اداری

8. چاپ ماگ پک شرکتی

چاپ لوگو و معرفی کسب و کار ها به وسیله چاپ بر روی ماگ های حرارتی، شیوه ای نوین برای گسترش کسب و کار های نوظهور می باشد ماگ های سرامیکی، به عنوان پرطرفدارترین و محبوب ترین وسیله برای هدیه شناخته شده اند. با توجه به اینکه از ماگ ها می توان برای هدیه هاس سازمانی و تبلیغاتی استفاده کرد.

9. دفتر یادداشت ست تبلیغاتی

بیشتر افراد از دفترچه هایی جهت یادداشت های روزانه خود استفاده می کنند. دفترچه هایی کوچک که به دلیل وزن کم و قابلیت حمل و نقل در کیف و جیب قرار گرفته . به همین سبب افرادی که تمایل به تبلیغات بر روی محصولات مختلف دارند از این محصول نیز به عنوان یک گزینه مناسب با دارا بودن قیمت مناسب استفاده می کنند. باکس هدیه مدل فرنام به دلیل آیتم های سازمانی و کاربردی یکی از پرطرفدارترین کارها است.

دفتر یادداشت تبلیغاتی

10. چاپ تقویم رومیزی 

چاپ تقویم رومیزی یکی از رایج تبلیغاتی بین شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی است. هر سال با نزدیک شدن به انتهای سال، شرکت و سازمان‌های مختلف، هدایای تبلیغاتی مختلفی را برای چاپ به شکل اختصاصی سفارش می‌دهند. حتی افراد نیز می‌توانند به عنوان یک هدیه کاربردی از تقویم رومیزی استفاده کنند. چاپ تقویم رومیزی در انواع مختلف، یکی از بهترین هدایای فردی و تبلیغاتی سازمانی است.

مهمترین هدف هدیه تبلیغاتی ارتقای شناخت برند شما و جذب مشتریان است. بنابراین، هر چه هدیه انتخابی شما بهتر و مفیدتر باشد، احتمال بیشتری برای ترغیب مخاطبان به تعامل با برند شما و استفاده از محصولات و خدمات شما وجود خواهد داشت. همچنین، اهمیتی دارد که هدیه انتخابی متناسب با نوع فعالیت و عملکرد شرکت شما باشد تا تطابق بیشتری با مشتریان هدف خود داشته باشید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*

ارتباط با بخش تشریفات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس باما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*