سال هزار و چهارصد

تبلیغات انتخابات 98 را به ما بسپارید

ناب ترین و جذاب ترین شعار های انتخاباتی

شعار چیست؟

در اصل شعار استفاده از کلمات آهنگینی است که برای معرفی شخص یا مجموعه ای و یا بیان نظر های جمعیتی که قصد بیان آن را دارند.

3 ویژگی شعار انتخاباتی خوب و متمایز :

– شعاری که در خاطر بماند، شعار شما نباید به گونه ای باشد که ذهن شنونده را فقط در لحظه شنیدن یاری کند، بلکه شعار باید طوری طراحی شده باشد که به محض شنیده شدن توسط مخاطب شما نام شما در ذهنش نقش ببندد.

– شعاری که شما را متمایز سازد، شعار شما به عبارتی ویترین کار شماست، پس انتخاب بهترین و تاثیر گذار ترین واژه ها در تولید آن میتواند مهم ترین قدم در متمایز کردن شما از رقبایتان باشد.

– شعاری که بهترین حس را به شنونده منتقل سازد، شعاری که شما برای خود انتخاب می کنید باید بتواند در کم ترین ترین زمان بهترین حس را به مخاطبانتان القا کند.

ضرورت داشتن شعار انتخاباتی

در سال های اخیر با افزایش فضای تبلیغاتی، شناخت انواع روش های بازاریابی و تبلیغات و استفاده درست و بجا از آن‌ها، امری مهم و ضروری به حساب می آید.اما شاید شما هم کسانی را دیده باشید که با وجود صرف هزینه های بسیار زیاد برای تبلیغات به پیروزی در انتخابات نرسیده اند ممکن است در نگاه اول بگویید که آن ها صلاحیت لازم از دید مردم را نداشته اند ،حرف شما کاملا درست است اما این تنها دلیل شکست آن ها نیست. چرا که قدم اول یعنی تبلیغات را ناقص و یا اشتباه برداشته اند و اینکه شما اینک در این لحظه در این صفحه قرار دارید یعنی این نکته را به خوبی درک کرده اید.

از روش های تبلیغات و ضرورت آن مخصوصا تبلیغات اینترنتی که بگذریم میرسیم به داشتن شعار انتخاباتی متفاوت و تاثیر گذار.

یک راست می رویم سراغ اصل مطلب! اینطور بگوییم که تبلیغات شما در انتخابات درب اصلی ورود شما به مجلس و شعار شما کلید این درب است.

شما ابتدا با توجه به برنامه عملیاتی خود و اهدافی که پیش رو دارید و همچنین با توجه به نیاز مردم منطقه ی مورد نظر خود، باید یک شعار مناسب انتخاب کنید، اما این انتخاب به همین سادگی هم نیست، چرا که شعار شما برای به اجرا درآمدن باید از فیلتر هایی عبور کند، متخصصن سال 1400 در این زمینه نیز کار را برای شما آسان کرده اند. پس اگر تصمیم بر انتخاب بهترین شعار برای خود و شناخت بیشترتان دارید همین حالا فرم مشاوره ما را پر کنید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 21

آدرس دفتر قیطریه
آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی، پلاک 16
آدرس دفتر وزرا
آدرس: خیابان وزرا، خیابان یکم، پلاک 6، طبقه2، واحد 6
دکمه اسکرول به بالا