زمان مطالعه: 4 دقیقه
sal 1400

سال هزار و چهارصد

بهترین شعارهای انتخاباتی

sentecne

اسلوگان یا شعار چیست؟

در اصل شعار استفاده از کلمات آهنگینی است که برای معرفی شخص یا مجموعه ای و یا بیان نظر های جمعیتی که قصد بیان هماهنگ آن را دارند استفاده میشود.

معمولا شعار ها دارای مضامینی هستند که به یک هدف و یا یک برنامه که قصد انجام آن وجود دارد ختم میشوند.

شعارهای به جنبه های مختلفی تقسیم میشوند که هریک در جای خود کاربرد به سزایی دارند.

مثل شعارهای سیاسی ، شعارهای تبلیغاتی و هیجان انگیز ، شعارهای ترغیب کننده و…

طراحی شعار و گیرایی و جلب توجه آن از نکات حائز اهمیت است که باید توجه ویژه ای به آن شود که مفهوم به طور کامل  ضمن حفظ اهنگ کلام منتقل شود و مخاطب را جذب کند.

در زمانهای قدیم شعارها توسط عوام مردم طراحی میشدند اما الان به یک جنبه ی تبلیغاتی اختصاصی تبدیل شده است و توجه ویژه ای به آن میشود.

3 ویژگی بهترین شعارهای انتخاباتی خوب و متمایز

1.شعاری که شما را متمایز سازد، شعار شما به عبارتی ویترین کار شماست، پس انتخاب بهترین و تاثیر گذار ترین واژه ها در تولید آن میتواند مهم ترین قدم در متمایز کردن شما از رقبایتان باشد.

2.شعاری که در خاطر بماند، شعار شما نباید به گونه ای باشد که ذهن شنونده را فقط در لحظه شنیدن یاری کند، بلکه شعار باید طوری طراحی شده باشد که به محض شنیده شدن توسط مخاطب شما نام شما در ذهنش نقش ببندد.

3.شعاری که بهترین حس را به شنونده منتقل سازد، شعاری که شما برای خود انتخاب می کنید باید بتواند در کم ترین زمان بهترین حس را به مخاطبانتان القا کند.

ضرورت داشتن شعار انتخاباتی

در سال های اخیر با افزایش فضای تبلیغاتی، شناخت انواع روش های بازاریابی و تبلیغات و استفاده درست و بجا از آن‌ها، امری مهم و ضروری به حساب می آید.اما شاید شما هم کسانی را دیده باشید که با وجود صرف هزینه های بسیار زیاد برای تبلیغات به پیروزی در انتخابات نرسیده اند ممکن است در نگاه اول بگویید که آن ها صلاحیت لازم از دید مردم را نداشته اند ،حرف شما کاملا درست است اما این تنها دلیل شکست آن ها نیست. چرا که قدم اول یعنی تبلیغات را ناقص و یا اشتباه برداشته اند و اینکه شما اینک در این لحظه در این صفحه قرار دارید یعنی این نکته را به خوبی درک کرده اید.

از روش های تبلیغات و ضرورت آن مخصوصا تبلیغات اینترنتی که بگذریم میرسیم به داشتن شعار انتخاباتی متفاوت و تاثیر گذار.

یک راست می رویم سراغ اصل مطلب! اینطور بگوییم که تبلیغات شما در انتخابات درب اصلی ورود شما به مجلس و شعار شما کلید این درب است.

شما ابتدا با توجه به برنامه عملیاتی خود و اهدافی که پیش رو دارید و همچنین با توجه به نیاز مردم منطقه ی مورد نظر خود، باید یک شعار مناسب انتخاب کنید، اما این انتخاب به همین سادگی هم نیست، چرا که شعار شما برای به اجرا درآمدن باید از فیلتر هایی عبور کند،

متخصصین سال 1400 در زمینه ی انتخاب شعار و همچنین در ایجاد کمپین های تبلیغاتی فیزیکی و مجازی در کنار شما هستند و کار را برای شما آسان کرده اند. پس اگر تصمیم بر انتخاب بهترین شعار و بهترین کمپین را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

کنارتان هستیم تا پیروزی !

مجموعه ی 1400 با تیمی مجرب و مشاوران خبره آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره در جهت ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای موفقیت شما میباشد.

از طراحی شعار تا پلن های تبلیغاتی مجازی و محیطی و مشاوره ی انتخاباتی برای شما.

با ما در ارتباط باشید:

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه
آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی، پلاک 16
آدرس دفتر هفت تیر

آدرس: میدان آرژانتین خیابان بیهقی نبش هشتم

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.