تبلیغات محیطی

طراحی و چاپ انواع محصولات چاپی و تبلیغاتی

تبلیغات خود را به ما بسپارید.

تبلیغات محیطی و چاپی

آیا هنوز هم تبلیغات محیطی و چاپی تاثیر دارد؟

تبلیغات محیطی و چاپی چندین سال است که به عنوان یکی از اصلی ترین روش های تبلیغ بکار گرفته شده است و هنوز هم در حال استفاده است. با توجه به اینکه اکثر تبلیغات به سمت تبلیغات مجازی رفته است اما تبلیغات مجازی تا حدودی تاثیر خود را خواهد گذاشت ولی برای کسانی که در محیط شما حاضر شده اند و شما باید کار خود را به نحو احسن معرفی کنید به تلیغات چاپی نیاز پیدا خواهید کرد که مشتری بتواند ارتباط نزدیک تری با تبلیغ شما برقرار کند و همچنین شما برای دیزاین و طراحی داخلی محیط خود نیز به تلیغات محیطی احتیاج دارید پس میتوان گفت هنوز هم تبلیغات محیطی و چاپی یکی از اصلی ترین روش های تبلیغات مفید میباشد.

تقسیم بندی انواع تبلیغات محیطی و فیزیکی

فرم های عمومی

تـراکـت

کـارت ویـزیـت

ســربـرگ

کـاتـالـوگ

و…

لارج فرمت

بـنـر

فـلـکـس

اسـتـیـکر

مــش

و…

هدایای تبلیغاتی

سررسـید

نایـلـون

بادکـنک

لوازم دیجیتال

و…

فرم های عمومی

فرم های عمومی شامل طراحی و چاپ انواع محصولات عمومی  چاپی نظیر : انواع کارت ویزیت(سلفون،لمینت و…) ، انواع تراکت ( تحریر و گلاسه و..) ،سربرگ ، انواع پاکت نامه(ملخی ، A4 و…) ، کاتالوگ و بروشور و لیبل می باشد که در انواع سایزها و جنس ها قابلیت چاپ دارند و بعضی محصولات نیز قابلیت چاپ رنگی و یا سیاه سفید را دارا هستند.

این محصولات از تیراژ 1000 عدد به بالا چاپ میشوند و تحویل محصولات معمولا تا 4 روز کاری و در بعضی محصولات خاص تا 15 روز کاری هم ممکن است زمان ببرد.

با توجه به تیراژ کارها هرچه تیراژ بالاتر باشد قیمت تمام شده کمتر خواهد بود.

لارج فرمت

چاپ لارج فرمت معمولا به چاپ هایی گفته میشود که در سایز بزرگ و در سطح شهر و یاحتی به عنوان دکور و تابلو از آن استفاده میشود.

چاپ های لارج فرمت در انواع کیفیت ها بسته به نوع دستگاه و چاپ و جنس متنوع هستند و معروفترین نوع چاپهای لارج فرمت چاپ بنر(مات ، براق ) ،چاپ اکوسالونت ،چاپ استیکر ، چاپ مش ،چاپ پارچه ، چاپ وینیل (مات ، براق ، شیشه ای) ، چاپ فلکس ، چاپ فتوگلاسه هستند که در بیلبورد ها ،دکور ، پشت زمینه ی اجرا و فیلمبرداری ، تبلیغات روی شیشه و… استفاده میشوند.

زمان چاپ و طراحی و تحویل بستگی به متراژ کار شما دارد و حداقل آن 1 روز میباشد.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی جهت معرفی هرچه بیشتر شما به اشخاص مدنظر شما میباشد و این هدایا معمولا هدایای کاربردی برای شخص هستند اما با برند و لوگوی شما.

هدایای تبلیغاتی به دسته بندیهای مختلفی و گسترده ای تقسیم میشوند و بسته به نوع فعالیت شما و بودجه ی مدنظر شما هدیه ها نیز متفاوت هستند.

برای مثال میتوان به چاپ نایلون ، چاپ بگ(کاغذی و پارچه ای )،بادکنک ، سررسید ، خودکار ، کیف پول و کیف دستی ، پاوربانک ، فلش ، لباس ،  تقویم ، لیوان و ماگ ، هدفون ،قاب موبایل ، جاکلیدی ، پرچم و هرجسمی که قابلیت حکاکی و چاپ لوگو را دارا باشد.

این نوع تبلیغات باعث میشود تبلیغات شما محدود به همان محیط و همان شخص نباشد و با استفاده از این وسایل در سایر محیط ها بصورت غیرمستقیم باعث جذب افراد بیشتری به برند شما خواهد شد.

مجموعه ی 1400 با استفاده از بهترین و بروزترین محصولات تبلیغاتی و با همکاری با بهترین چاپخانه های ایران همراه با تیمی مجرب و طراحانی خبره آماده ی مشاوره ، طراحی و چاپ و ارایه خدمات به شما عزیزان میباشد

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 21

آدرس دفتر قیطریه

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.