تعمیرات لپ تاپ

حتی اگر بهترین لپ تاپ با مشخصات فنی قوی را داشته باشید، یا حتی از بهترین برندها خرید کرده باشید در هر صورت ممکن است سیستم شما دچار مشکلات سخت افزاری، نرم‌افزاری و یا برخی از مشکلات رایج بین تمامی لپ‌تاپ ها شود. در اینصورت شما باید برای تعمیر لپ‌تاپ خود، به مرکز تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید.

وسایل الکترونیکی ممکن است دچار نقص فنی شوند و این تنها مختص لپ‌تاپ نیست. بسیاری از لپ‌تاپ ها به دلیل اینکه در ساعات شبانه روز روشن و بطور مداوم در حال پردازش هستند، قطعا در بلند مدت یا کوتاه مدت برای آن‌ها مشکل پیش می‌آید. چاره چیست؟

تعمیرات لپ تاپ

چرا باید لپ‌تاپ خود را تعمیر کنیم؟

بطور خلاصه تعمیرات لپ تاپ، هم در زمان و هم در هزینه، شما را جلو می‌اندازد! علاوه بر این، برخی از مشکلاتی نظیر مشکلات سخت افزاری لپ تاپ یا مشکلات نرم افزاری لپ تاپ به دستگاه شما آسیب جدی وارد نمی‌کنند. (البته اگر این مشکلات سریعا شناسایی و رفع شود.) پس بنابراین اگر هر لپ تاپی دچار نقص جزئی شود، به این معنا نیست که عمر لپ‌تاپ تمام شده است و کارکرد مفیدی ندارد. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ، سیستم خود را از قبل هم بهینه‌تر کنید. مورد دیگری که باعث می‌شود از خرید لپ تاپ صرف نظر کنید، هزینه تعمیر لپ تاپ است که در مقابل قیمت لپ تاپ نو، بسیار ناچیز است. برای آشنایی با لپ تاپ مناسب ترید کلیک کنید.

انواع تعمیرات لپ تاپ در ایران

تعمیرات تمام لپ تاپ ها در ساپتک لپ تاپ شامل موارد زیر می باشد:

تعویض صفحه نمایش: صفحه نمایش شکسته را با صفحه جدید جایگزین می کنیم. هزینه و زمان این سرویس به مدل و نوع صفحه نمایش بستگی دارد

پشتیبان گیری یا انتقال داده ها: در این سرویس به پشتیبان گیری یا انتقال داده ها از یک لپ تاپ به لپ تاپ دیگر می پردازیم که شامل کپی کردن، رمزگذاری و تأیید داده ها است. هزینه و زمان این سرویس به مقدار و نوع داده بستگی دارد

نصب سخت افزار: این سرویس شامل نصب یا ارتقاء قطعات سخت افزاری مانند رم، هارد دیسک، باتری، صفحه کلید یا فن است که شامل باز کردن، تعویض و تست لپ تاپ است. هزینه و زمان این سرویس به در دسترس بودن قطعات بستگی دارد

 

تعمیرات لپ تاپ در تهران به چه صورت است؟

مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران، تا حدودی خیال شما را راحت می‌کند. البته باید در نظر داشته باشید که رفع مشکل لپ تاپ شما، به میزان ایراد وارد شده به سیستم شما است. زیرا گاهی ممکن است خسارتی که به لپ تاپ شما وارد می‌شود آنقدر جدی و شدید باشد که در اینصورت لپ‌تاپ شما را غیرقابل تعمیر خواهد کرد. برای راهنمای خرید لپ تاپ دست دوم کلیک کنید.

 

مشاوره رایگان تعمیر لپ تاپ

مشاوره رایگان تعمیر لپ تاپ، یکی از خدمات ساپتک لپ تاپ برای کمک به شماست. قطعا مشاوره تعمیر لپ تاپ بطور غیرمستقیم تأثیر و اهمیت بیشتری در فرآیند تعمیر می‌گذارد. اگر قبل از شروع تعمیر، ارائه اطلاعات و بیان مشکلات به درستی به متخصصان ساپتک لپ تاپ داده شود حل مشکلات لپ‌تاپ شما نیز آسان‌تر و بهتر انجام می‌شود. برای مشاوره رایگان تعمیر لپ تاپ می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان بخش تعمیرات لپ تاپ در ارتباط باشید.

 

مشاوره تعمیر لپ تاپ

چه مواردی در مشاوره تعمیرات لپ تاپ بررسی می‌شود؟

بطور کلی مشاوره تعمیرات لپ تاپ با توجه به مشکلاتی که برای لپ تاپ پیش آمده ارائه می‌شود. حال ممکن است این مشکل سخت افزاری باشد و یا نرم افزاری. در کادر زیر پرکاربرد ترین مشاوره هایی که ساپتک لپ‌تاپ در زمینه تعمیرات انجام می‌دهد را آورده‌ایم:

تعمیر لپ تاپ HP چگونه است؟

تعمیر لپ تاپ اچ پی در ساپتک لپ تاپ، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و متناسب با جدیدترین متدها و استانداردهای جهانی انجام می شود. چنانچه لپ تاپ شما دارای هرگونه ایراد نرم افزاری یا سخت افزاری است، می توانید حتی بدون مراجعه حضوری، آن را به بهترین شکل تعمیر کنید. بدین منظور کافی است درخواست پذیرش و تحویل لپ تاپ در محل را ثبت کنید تا کارشناس به صورت رایگان به آدرس شما مراجعه کرده و دستگاه را به مرکز تعمیرات لپ تاپ ببرد. پس از پایان عملیات عیب یابی صحیح لپ تاپ و تعمیر لپ تاپ hp، دستگاه مجددا در آدرس قبلی به شما تحویل داده می شود.

تعمیر ساپتک لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ DELL چگونه انجام می شود؟

تعمیر لپ‌تاپ دل یکی دیگراز تخصصی ترین خدمات ارائه شده در ساپتک لپ تاپ است که به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار به کاربران این دستگاه ارائه می گردد. تعمیر لپ تاپ دل اگرچه در ابتدای ممکن است امر چندان پیچیده ای بنظر نرسد و افراد و مراکز بسیاری با اندک تخصص وارد این حوزه گردند لیکن در سخنی کوتاه با مشتریان این مراکز می‌توان به اشتباهات تعمیرکاران مبتدی و اقدامات ناشیانه چنین مراکزی پی برد.

عموماً کادر فنی فعال در این مراکز، به دلیل عدم مهارت و تجربه و نیز نداشتن تخصص مربوط، ضربات جبران‌ناپذیری به قطعات و تجهیزات لپ‌تاپ‌ها وارد می‌کنند. پیشنهاد ما به شما آن است که در صورت مشاهده هر گونه اختلال و خرابی در دستگاه های خویش از مراجعه به چنین مراکزی خودداری نمایید و خدمات تخصصی خویش را با حضور در ساپتک لپ تاپ مرکز تعمیر انواع لپ تاپ دل دریافت دارید

تعمیر لپ تاپ Lenovo چگونه انجام می شود؟

اگر از لپ تاپ های لنوو استفاده می کنید و نیاز به دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو دارید، مهندسین مجرب و حرفه ای ساپتک لپ تاپ در خدمت شما هستند. همکاران ما برای عیب یابی و تعمیر لپ تاپ، از دستگاه ها و برنامه های پیشرفته و بروز استفاده می کنند. دانش فنی، تجربه و استفاده از ابزار حرفه ای به آنها این توانایی را داده است که انواع مشکلات لپ تاپ را ریشه یابی کرده و برطرف نمایند.

پس از عیب یابی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، قطعات معیوب، ترمیم شده و یا تعویض می گردند. سپس اقدامات نرم افزاری مورد نیاز برای تعمیر لپ تاپ لنوو انجام شده و به این ترتیب، مشکلات دستگاه برطرف می شوند. در نهایت لپ تاپ تست شده و بدون ایراد، به مشتری تحویل داده می شود.

تعمیر انواع لپ تاپ با ساپتک

تعمیر لپ تاپ Asus چطور انجام می شود؟

تعمیرات لپ تاپ ایسوس را به کجا بسپاریم ؟ آیا نمایندگی مجاز تعمیر لپ تاپ ایسوس در ایران وجود دارد ؟ می توانیم بعد از خرید لپ تاپ ایسوس از خدمات پس از فروش ایسوس بهره مند شویم ؟ در پاسخ به تمام این سوال ها تنها یک جمله می توان گفت : ساپتک لپ تاپ  راهگشای مشکل شماست. تعمیر لپ تاپ ایسوس ، نیازمند تجهیزاتی است که متناسب با عملکرد و قطعات این محصول باشد. از همین رو در  ساپتک لپ تاپ، تجهیزات مورد نیاز کادر فنی را از پیشرفته ترین ابزارآلات فراهم کرده است.

همچنین با توجه به پیشرفت روزافزون فن آوری، تجهیزات جدید جایگزین تجهیزات قدیمی خواهند شد. لازم به ذکر است، آرشیوی کامل از قطعات در این مرکز فراهم شده است. وجود این آرشیو ضمن سرعت‌بخشی به ارائه ی خدمات، باعث ارتقاء سطح کیفی تعمیرات گشته است. با وجود این آرشیو نیازی به جستجوهای کسالت‌بار در سطح شهر جهت یافت قطعه سالم و ادامه تعمیرات نیست زیرا در صورت معیوب بودن یک قطعه، کارشناس تعمیر، می‌تواند قطعه مورد نیاز خویش را از آرشیو موجود در مرکز تهیه نماید.

مناطق تحت پوشش رایگان

در این مناطق برای دریافت لپ تاپ هزینه ایاب و ذهاب رایگان می باشد.

منطقه 6:

میدان آرژانتین،وزرأ،ولیعصر (بهشتی تا پارک ساعی)،گاندی،نظامی،توانیر

تعمیرات انواع لپ تاپ های

تعمیرات نرم افزاری

شامل تعمیر هنگ کردن لپ تاپ، ریست و بازیابی به تنظیمات کارخانه، نصب برنامه ها، حل مشکلات اینترنت و...

تعمیرات مانیتور وقاب

شامل تعمیر یا تعوض مانیتور ویا تعمیر قاب لپ تاپ و یا برچسب با طرح ارسالی خود شما.

تعمیر/تعویض رم

شامل بررسی و عیب یابی رم، در صورت امکان تعمیر و در صورت عدم امکان تعمیر، تعویض رم لپ‌تاپ با رضایت مشتری صورت می‌گیرد.

تعمیر/تعویض هارد

شامل بررسی و عیب یابی هارد، در صورت امکان تعمیر و در صورت عدم امکان تعمیر، تعویض هارد لپ‌تاپ با رضایت مشتری صورت می‌گیرد.

تعمیر/تعویض باتری

در برخی مواقع باتری لپ تاپ قابل تعمیر است. پس از مراجعه کاربران به ساپتک لپ‌تاپ و بررسی و عیب یابی، فرآیند تعمیر آغاز می‌گردد.

آیا در حضور مشتری لپ تاپ را تعمیر می کنیم؟

بله، ممکن است برخی از کاربران به دلایل مختلفی تمایل به تعمیر لپ‌تاپ خود در مرکز تعمیر تخصصی لپ‌تاپ را داشته باشند. دلایلی مثل تسریع در فرآیند تعمیر لپ تاپ، کسب اعتماد به تعمیرکار و… از دلایلی است که مشتریان تعمیر لپ تاپ‌ در حضور مشتری را انتخاب می‌کنند. 

برای درخواست تعمیر لپ تاپ در حضوری مشتری، باید توجه داشته باشید که از قبل با کارشناسان ساپتک لپ‌تاپ هماهنگ کرده باشید. بنابراین جهت ارتباطات بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر لپ تاپ در حضور مشتری

پیشنهادی: همه چیز درباره ارتقا لپ تاپ

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (2 رای)
امتیازات نظرات 5 (1 امتیاز)

5 دیدگاه در “تعمیرات لپ تاپ

 1. لیلا داودی گفت:

  سلام بر شما. آداپتورم خیلی داغ می کنه آیا تعمیرش کنم؟

 2. صادقی گفت:

  دلیل خراب شدن مادربرد لپ تاپ چیست ؟؟

 3. متین گفت:

  سلام لپ تاپم صدای نویز داره آیا تعمیرش کنم یا مشکل جدی ای نیست؟

 4. رمضان گفت:

  سلام شارژر لپ تاپم داغ می کنه چطور تعمیرش کنم

 5. زارعی گفت:

  چطور می ‌تونم مشخصات لپ تاپ را مشاهده کنم؟

  آیا این نظرات به شما کمک کردند ؟ بله خیر

نظرات بسته شده است.