شرایط قوانین و مقررات

از شما مشتریان و کاربران محترم تقاضا داریم در جهت استفاده آسان و رضایت بخش از امکانات سایت موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید :

 

قوانین عمومی

استفاده کاربر از خدمات مختلف سایت تشریفات ساپتک به معنی آگاهی کامل و مورد قبول بودن تمامی قوانین و مقرارت و دستور العمل های سایت بوده لذا خواهشمندیم حتما قوانین سایت را مطالعه بفرمایید. کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

شرایط کنسلی سورپرایز:

با احترام، نصف مبلغ پکیج سورپرایز انتخابی، هنگام رزرو دریافت می شود. و مابقی مبلغ 1روز قبل از تاریخ اجرا باید پرداخت گردد.

در صورت انصراف و لغو سورپرایز زیر 48 ساعت مبلغ بیعانه برگشت داده نخواهد شد.

در صورت انصراف زیر 24 ساعت کل مبلغ پکیج برگشت ناپذیر خواهد بود.

 

شرایط و ضوابط ثبت، پرداخت و ارسال سفارش

از شما مشتریان و کاربران محترم تقاضا داریم در جهت استفاده آسان و رضایت بخش از امکانات سایت موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید :

* روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. ثبت سفارش در تشریفات ساپتک به صورت شبانه روزی ممکن بوده و در صورت ثبت سفارش در ایام تعطیل، در اولین روز کاری به آن رسیدگی میگردد.

*استفاده کاربر از خدمات مختلف سایت تشریفات ساپتک به معنی آگاهی کامل و مورد قبول بودن تمامی قوانین و مقرارت و دستور العمل های سایت بوده لذا خواهشمندیم حتما قوانین سایت را مطالعه بفرمایید. کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

* درصورتی که سفارش دچار نقص و یا آسیبی باشد حتما تا 24  ساعت کاری بعد از تحویل به اطلاع  تشریفات ساپتک رسانده شود تا بعد از انجام بررسی و تایید مشکل، در صورت مقصر شناخته شدن مجموعه، نسبت به بازگرداندن کالا و تعویض یا واریز هزینه محصول به حساب مشتری اقدامات لازم صورت پذیرد. در صورت گذشت بیش از  24 ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

* کاربر در هنگام ثبت سفارش موظف به وارد کردن اطلاعات دقیق خواسته شده (مخصوصا آدرس، شماره تلفن ثابت و همراه) می باشد تا امکان پیگیری و ارسال سفارش برای تک کادو وجود داشته باشد.

حریم شخصی

* شایان ذکر است که سایت تشریفات ساپتک تمامی اطلاعات تکمیلی و ارسالی توسط کاربران را محافظت نموده و نزد خود نگه می دارد و به حریم شخصی کاربران کاملا احترام می گذارد.

* کلیه خدمات ارائه شده توسط تشریفات ساپتک در انحصار این سایت و برند بوده و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد..

نمایندگی

 تشریفات ساپتک دارای هیچگونه نمایندگی در داخل و خارج از کشور نبوده و تمامی سرویس ها و جابجایی های مالی از طریق سایت و دفتر تهران انجام می شود، لذا در صورت مشاهده تخلف در این خصوص، جهت پیگیری قانونی به مجموعه اطلاع دهید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 امتیاز)