استراتژی تبلیغات

تا بحال به این فکرکرده اید که چرا در دنیای انبوه تبلیغات،برخی موفق و برخی با شکست مواجه می شوند؟ چرا تبلیغات بعضی از کسب و کارها بیشتر از بعضی دیگر دیده می شود؟

پاسخ این سوالات در مفهومی به نام استراتژی تبلیغات نهفته است. مشتری، پایه و اساس هر کسب‌ و کاری است. تا زمانی که مشتری وجود نداشته باشد هیچ کسب ‌وکاری پیشرفت نمی‌کند پس باید برای افزایش آن تلاش کرد. یک کسب ‌وکار حرفه‌ای با بهترین کارمندان اما مشتری کم نمی‌تواند کسب‌ وکار موفقی باشد.

کسب و کارتان را به ما بسپارید

ممکن است کمبود بودجه و عدم توانایی برای تبلیغ کسب و کار شما را ناامید کند.

آیا از تلاش برای بهتر شدن و کمک گرفتن از دیگران برای مشاوره یا انجام کار برای ارتقاء کسب و کار تان خسته شده اید؟ کسب و کارتان را به دست ما بسپارید.

درباره ما

با شروع سال ۸۹ ضرورتی را تحت عنوان تبلیغات در فضای اینترنت احساس کردیم؛در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویسی را به منظور مدیریت تبلیغات اینترنتی ایجاد کنیم.

ما با روش تبلیغات بنری شروع به فعالیت کردیم و پس از کسب تجربه و افزایش کیفیت، انواع مختلف تبلیغات آنلاین با روش‌های مختلف بصورت عملی و تجربی بدست آورده ایم اکنون در سال 99، مجموعه ی 1400 به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان مجموعه‌ی کاملی از سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ و تمامی راهکارهای تبلیغاتی را در جهت رشد کسب‌وکارها ارایه می‌دهد.

مجموعه ی 1400 با تکیه بر دانش فنی و مشتری‌مداری خود توانسته است افتخار همراهی با بیش از ۳۵۰۰ کسب‌وکار مختلف را داشته باشد و مجموعه‌ای از بهترین سرویس‌های آنلاین را برای مشتریان خود ارایه بدهد و نه تنها در دنیای وب بلکه در محیط فیزیکی نیز شما را تنها نمیگذارد و در زمینه ی تبلیغات محیطی هم با راهکارهای متنوع اماده ی خدمت رسانی به شما میباشد.

مشاوره رایگان

ما برای مشاوره دادن رایگان به شما بی صبرانه منتظریم

طراحی و مشاوره توسط سایت ساپتک ایرانیان

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی

آدرس دفتر هفت تیر

آدرس: میدان هفت تیر ، خیابان موسوی

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.