sal 1400

سال هزار و چهارصد

کمک به توسعه کسب و کارها

موشن گرافیک

موشن در واقع به ارتباط تصویری که با حرکات همراه است و در طول زمان متغیر است، گفته می شود.در این آثار دو هنر فیلم سازی و گرافیک با یکدیگر تلفیق شده و از قابلیت های هر دو جهت انتقال محتوا و پیام استفاده می شود.

موشن‌ گرافیک‌ ها با ایجاد حرکت در تصاویر گرافیکی زیبا و جذاب توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند.

گرافیک‌ ها آن قدر پتانسیل تاثیرگذاری بر روی مخاطبان را دارند، که گاهی اوقات کاراکترهایی که از آنها در موشن گرافیک استفاده شده است بعدا تبدیل به نماد آن برند شده است.

ساخت تیزرهای ویدئویی ، تدوین و ویرایش ، ساخت فیلم کوتاه ، ساخت فیلم های داستانی و کاراکتری دو بعدی ، ساخت موشن گرافیک ، صداگذاری و ساخت پادکست و… از تخصص های مجموعه ی سال 1400 میباشد که با داشتن کادری تخصصی و مشاورانی خبره شما را در این راه یاری خواهند کرد تا در قسمت های گرافیک و حتی فیلم های کوتاه و پادکست نمونه باشید.

یکی از ویژگی های مهم این نوع تبلیغات در این است که در صورتی که مخاطب با فیلم و یا تیزر شما جذب بشود امکان به اشتراک گذاری آن فیلم یا تیزر برای اون بسیار آسان خواهد بود و همچنین برای شما که قصد به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را دارید میتواند بهترین تاثیرگذاری را برای شما ایجاد کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و مشاهده ی پلن ها روی دکمه کلیک کنید:

فرم ثبت سفارش پلن های موشن گرافیک

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه
آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی، پلاک 16

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.