sal 1400

سال هزار و چهارصد

تبلیغات انتخابات 98 را به ما بسپارید

شعارهای انتخاباتی شورای شهر

sentecne

اسلوگان یا شعار چیست؟

در اصل شعار استفاده از کلمات آهنگینی است که برای معرفی شخص یا مجموعه ای و یا بیان نظر های جمعیتی که قصد بیان هماهنگ آن را دارند استفاده میشود.

معمولا شعار ها دارای مضامینی هستند که به یک هدف و یا یک برنامه که قصد انجام آن وجود دارد ختم میشوند.

شعارهای به جنبه های مختلفی تقسیم میشوند که هریک در جای خود کاربرد به سزایی دارند.

مثل شعارهای سیاسی ، شعارهای تبلیغاتی و هیجان انگیز ، شعارهای ترغیب کننده و…

طراحی شعار و گیرایی و جلب توجه آن از نکات حائز اهمیت است که باید توجه ویژه ای به آن شود که مفهوم به طور کامل  ضمن حفظ اهنگ کلام منتقل شود و مخاطب را جذب کند.

در زمانهای قدیم شعارها توسط عوام مردم طراحی میشدند اما الان به یک جنبه ی تبلیغاتی اختصاصی تبدیل شده است و توجه ویژه ای به آن میشود.

1.شعاری که شما را متمایز سازد، شعار شما به عبارتی ویترین کار شماست، پس انتخاب بهترین و تاثیر گذار ترین واژه ها در تولید آن میتواند مهم ترین قدم در متمایز کردن شما از رقبایتان باشد.

2.شعاری که در خاطر بماند، شعار شما نباید به گونه ای باشد که ذهن شنونده را فقط در لحظه شنیدن یاری کند، بلکه شعار باید طوری طراحی شده باشد که به محض شنیده شدن توسط مخاطب شما نام شما در ذهنش نقش ببندد.

3.شعاری که بهترین حس را به شنونده منتقل سازد، شعاری که شما برای خود انتخاب می کنید باید بتواند در کم ترین زمان بهترین حس را به مخاطبانتان القا کند.

تفاوت شعار انتخاباتهای دیگر با انتخابات شورای شهر

شورای شهر رقابت کوچکتری نسبت به سایر انتخابات ها دارد اما این کوچک بودن رقابت را سختتر هم کرده است.

در انتخابات شورای شهر مزیت های زیادی برای استفاده و پیروزی وجود دارد برای مثال آشنایی با افراد در آن شهر و روستا بصورتیکه افراد شما را به عنوان فردی مفید برای شهر بدانند و البته مهم ترین نکته برای پیروزی در انتخابات های شهری درک نیاز مردم است.

اینکه بدانید مردم در آن شهر چه مشکلاتی و چه نیازهایی دارند میتوانید بهترین شعار را با توجه به آن نیاز طراحی کرد که در ذهن شنونده بصورتی القا شود که کامل آن مشکل را در برگیرد و از لحاظ احساسی بتواند به شما اعتماد کند.

شورای شهر

نمونه ای از شعار های انتخاباتی شورای شهرهای مختلف

شهری بسازیم پاک، شایسته نام اراک    /    رای تو، سعی من، آینده شهرمن    /    شعاری ندارم ، شهرم را دوست دارم    /    حاشا که بجز درد تو حرفی بزنم    /    به عمل کار براید به سخنرانی نیست    /  انتخابی ارزشمند برای راه های ارزشمند   /  من یکی هستم از میان شما   /   و…..

متخصصین سال 1400 در زمینه ی انتخاب شعار و همچنین در ایجاد کمپین های تبلیغاتی فیزیکی و مجازی در کنار شما هستند و کار را برای شما آسان کرده اند. پس اگر تصمیم بر انتخاب بهترین شعار و بهترین کمپین را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

کنارتان هستیم تا پیروزی !

مجموعه ی 1400 با تیمی مجرب و مشاوران خبره آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره در جهت ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای موفقیت شما میباشد.

از طراحی شعار تا پلن های تبلیغاتی مجازی و محیطی و مشاوره ی انتخاباتی برای شما.

با ما در ارتباط باشید:

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 9:30 الی 18

آدرس قیطریه
آدرس: قیطریه ، ابتذای خیبان کتابی ، روبه روی پارک قیطریه

021-22230135

09999837229

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.