کادو سازمانی برای کارکنان در عید

5 ایده کادو سازمانی برای کارکنان در عید نوروز

کادو سازمانی برای کارکنان در عید نوروز می‌تواند به عنوان نشان از قدردانی نسبت به کارکنان شما مورد استفاده قرار گیرند. در ادامه چند نمونه از بهترین هدایای سازمانی را برای شما معرفی کرده ایم.

بهترین هدایای سازمانی کدامند؟

در انتخاب کادوی سازمانی برای کارکنان عید، مهم است که نیازها و سلیقه‌های آنان را در نظر گرفته شود. همچنین، رعایت کردن مقررات و سیاست‌های سازمانی، اهمیت دارد. در صورت امکان، از یک کارشناس فروش باکس هدیه مشورت بگیرید و از تجربیاتشان استفاده کنید. و در نتیجه بهترین کادوهای سازمانی را برای کارمندان خود خریداری کنید. در ادامه، چند پیشنهاد برای هدایای سازمانی  عید را برای شما آورده‌ام:

1. ست روان نویس

ست روان نویس در مدل ها و مارک های متنوعی وجود دارد که می تواند از آن ها در بسته های شیک استفاده کرده و به کارمندان خود هدیه نوروزی بدهید.

ست روان نویس

2. ست لوازم اداری

ست های لوازم رومیزی اداری در مدل های گوناگونی طراحی و ساخته شده اند. ست لوازم اداری مدل مدیریتی، ست اداری رومیزی چرم ، ست رومیزی اداری و لوازم تحریر همگی از انواع مختلف ست های لوازم اداری رومیزی می شوند که می توانند ایده های خوبی برای هدیه دادن به کارمندان برای نوروز به حساب می آیند.

3. تقویم چوبی رومیزی

تقویم چوبی رومیزی، ساعت چوبی با حک متن دلخواه از جمله‌ مهمترین هدایای شرکتی به حساب می‌آیند. تقویم چوبی رومیزی از جنس چوب راش است. این تقویم به شکلی طراحی شده که می‌توان روز، ماه و سال آن را تغییر داد همچنین می‌توانید متن و لوگوی دلخواهتان را بر روی این تقویم حک کنید.

ست لوازم رومیزی اداری

4.پک شیرینی نوروزی

پک پذیرایی نوروزی، برای ارگان‌ها و سازمان هایی مناسب هستند که با مواد غذایی و خوراکی‌های مختلف سروکار دارند. همچنین می‌توانید داخل این پک را با ترکیبی از میوه‌های خشک، تنقلات یا حتی آجیل پر کرده و لوگوی برند خود را روی آن چاپ کنید و یا در کنار آیتم های کاربردیی مثل ست روان نویس و پلنر از پک شکلات ، شیرینی و شیشه آجیل استفاده کرد.

5. موکاپات و بسته ی قهوه

یکی از انواع ایده های کاربردی و جذاب برای هدایای سازمانی نوروزی کارمندان، پکیج موکاپات به همراه بسته ی قهوه است. موکاپات ها در تعداد کاپ قهوه ها متغییرند. تهیه یک پک سازمانی با آیتم های تراول ماگ، ماگ ، شیشه قهوه عربیکا بسیار کاربردی و جذاب است . باکس هدیه مدل سورن به دلیل کاربردی بودن تمامیه آیتم ها یک پک شیک و جذاب برای دوست داران قهوه است .

6.کارت هدیه برای کادو عید نوروز

اگر نمی دونید برای همکارتون در عید نوروز چی بخرید و تایم کافی ندارید می توانید کارت هدیه تهیه کنید و روی کارت هدیه پبام دلخواهتون را بنویسید.

7.باکس هدیه سازمانی برای عید نوروز

یکی از بهترین انتخاب ها باکس هدیه سازمانی است که شما می توانید در انواع بودجه ها باکس خودتون را انتخاب کنید و از انواع آیتم های کاربردی سازمانی استفاده کنید. به صورت کلی در باکس هدیه سازمانی از آیتم هایی مثل روان نویس، سررسید، تراول ماگ که تمامیه این آیتم ها را در باکس هدیه مدل فرنام می توانید ببنید و خریداری کنید.

موکاپات و بسته ی قهوه

چرا هدیه شرکتی برای کارمندان مهم هست؟

گیفت شرکتی به کارمندان نشان می دهد که کار آن ها ارزشمند است و به ایجاد ارتباط عاطفی بین کارفرما و شرکت کمک می کند.

هدیه عید برای همکاران

پیشنهاد می‌کنیم در نوروز 1403 هدیه سازمانی خلاقانه و متفاوت به کارکنان هدیه دهید تا در رقابت با دیگر سازمان‌ها هم یک قدم جلوتر باشید. در باکس هدیه نوروزی می توان از آیتم های ماگ سرامیکی با طرح سال نو ، پک دمنوش مخلوط و آرامش بخش، باکس هدیه با طراحی ویژه، شیشه آجیل چهار مغز با اندازه بزرگ و یا متوسط قرار داد.

بسته بندی هدیه سازمانی به اندازه خود هدیه مهم است. اگر فکر می کنید که تنها خود هدایای سازمانی مهم هستند و زیبایی و جذابیت بسته بندی آن ها اهمیت ندارد، کاملا اشتباه است بسته بندی این قبیل هدایا به اندازه خود هدایا مهم است.

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*

ارتباط با بخش تشریفات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تماس باما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*