سال هزار و چهارصد

کمک به توسعه کسب و کارها

طراحی وب سایت تبلیغاتی

تا چند سال پیش بـرای اکثرافراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان می تواند در کسب و کار شـما تأثیر داشته باشد ولی امروزه با گسترش اینترنت دیگر این مطلب برای اکثر افراد روشن شـده اسـت. در شروع هر کسب و کار اهمیت داشتن وب سایت در کنار سایر نگرانی هـای شروع کسب و کار اهمیت بالایی دارد. با ارائه یک وب سایت به مشتریان نه تنها خدمات خود را به مردم معرفی خواهید کرد بلکه دانش و اطلاعات خود را به آن ها نشان خواهید داد و ثابت خواهید کرد تا چه اندازه از دانش روز دنیا مطلع هستید.
می توان گفت وب سایت در حقیقت همانند یـک تابلوی مغازه و یا ویترین فروشگاه اســت و شما توسط وب سایت در معرض عموم مخاطبان قرار می گیرد.
وب سایتی که به صورت مداوم به روز رسانی می شود نشان از احترام آن مجموعه به مخاطبان خود دارد و ثابت می کند آن ها تا چه اندازه برای او مهم و قابل احترام هستند. بدین ترتیب اعتماد مخاطبان نیز جلب خواهد شد. اطلاعاتی که در اختیار مخاطبان کسب و کار ما قرار میگیرد قطعا باید به روز بوده و ثابت کند دانش مجموعه بر پایه علم روز دنیا پیش می رود. علاوه بر این به روز رسانی وب سایت بسیار سهل تر از به روز رسانی و ایجاد تغییرات در انواع دیگر ابزار های تبلیغاتی مانند کاتالوگ ها و بروشورها است.
از مزیت های دیگر ایجاد سایت می توان گفت شما با داشتن یک سایت اینترنتی علاوه بر افزایش اعتبار خود در میان رقیبان می توانید با حضور انلاین خود موجب افزایش مخاطبان بیشتر به سمت فعالیتتان شوید.
شما با داشتن وب سایت در ۲۴ ساعت شبانه‌روز، ۷روز هفته در کنار مخاطبانتان هستید. در واقع وب سایت شما نماینده‌ی شماست حتی در ساعت‌هایی که شما در حال استراحت و یا انجام امور دیگر در جهت پیشرفتتان هستید وب سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مخاطبانتان است.
همچنین دردنیای وب مخاطبان به راحتی نظر خود را راجع به شما و خدماتتان ارائه می دهند و نظراتشان را در قالب انتقاد و پیشنهاد برای شما ارسال می کنند که شما می توانید با استفاده از آن ها در جهت ارتقا خود بهره ببرید.

سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 21

آدرس دفتر قیطریه
آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی، پلاک 16
آدرس دفتر وزرا
آدرس: خیابان وزرا، خیابان یکم، پلاک 6، طبقه2، واحد 6
سایدبار دکمه اسکرول به بالا