sal 1400

سال هزار و چهارصد

کمک به توسعه کسب و کارها

ایجاد کمپین تبلیغاتی ویژه انتخابات​

کمپین تبلیغاتی ویژه انتخابات

تبلیغات به اقداماتی گفته می شود که مدیر کسب و کار با صرف هزینه و توسط خودش یا آژانس های تبلیغاتی محصولش را معرفی کرده و به نمایش می گذارد.همچنین تبلیغات می تواند به منظور ارائه خدمات به مخاطبان صورت گیرد. علاوه بر معرفی خدمات مواردی مثل مقایسه خدمات ارائه شده با یکدیگر،ترغیب بازار هدف به انتخاب ،می تواند از اهداف تبلیغات باشد.

حال با توجه به گرایش کسب و کار ها به تبلیغات، کمپین های تبلیغاتی شکل گرفته که انجام این عمل را برای هر کسب و کار و یا مجموعه ای آسان تر می کند.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

کمپین تبلیغاتی مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی چند جانبه است که قبل از هر چیز هدف کمپین مشخص شده، مخاطب تعیین شده و با برنامه‌ریزی دقیق، میکوشد تا پیام مناسب در دوره زمانی مناسب با بودجه مناسب برای مخاطب مناسب ارسال شده و مخاطبان را برای نزدیک تر کردن به اهداف آن کمپین، ترغیب نماید.

کمپین تبلیغاتی مجموعه ای از پارامتر ها را در خود دارد که آن را از یک تبلیغ ساده یا تبلیغ مناسبتی جدا میکند.که در ادامه به بررسی برخی از این پارامتر ها می پردازیم.

مشخص کردن اهداف کمپین قبل از شروع کار:

زیرا مشخص ساختن اهداف تبلیغات، یکی از مهم ترین و در عین حال حساس ترین بخش های طراحی کمپین های تبلیغاتی است.

 

چرخه عمر خدمت مورد ارائه:

چرا که یک متخصص برای تدوین کمپین تبلیغاتی باید به چرخه عمر خدمات توجه ویژه ای داشته باشد.زیرا خدماتی که در دوره معرفی به بازار است در مقایسه با خدماتی که در پایان دوره عمر خود نزدیک است از لحاظ استراتژی های تبلیغاتی کاملا شرایط مختلفی را طلب می کند.

مشخص کردن بازار هدف:

زیرا یکی از اقدام هایی که باید در تدوین برنامه های تبلیغاتی مد نظر قرار گیرد،مشخص کردن بازار هدف تبلیغات است تا از اتلاف بودجه تبلیغات جلوگیری شود.

انتخاب رسانه های تبلیغاتی مناسب:

یعنی انتخاب رسانه هایی نزدیک به سبک زندگی بازار هدف  و پارامتر های متعدد دیگری که یک کمپین تبلیغاتی ملزم به انجام آن ها می باشد.

ارتباط با ما

جهت ارتباط با واحد مشاوره ی تبلیغات و ایجاد کمپین تبلیغاتی ویژه انتخابات​ میتوانید از صفحه مشاوره با ما اقدام کنید:

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی

تماس : 22230135-021

تماس : 09999837229

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.