sal 1400

سال هزار و چهارصد

کمک به توسعه کسب و کارها

طراحی و بهبود برندینگ شخصی​

طراحی و بهبود Brand

وقتی صحبت از برند به میان می آید اغلب افراد در مورد مارک های شرکت ها و محصولات فکر می کنند . اما امروزه هر چیزی می تواند یک برند باشد. حتی به عنوان یک فرد، شما می توانید یک برند شخصی داشته باشید.

یک برند شخصی خوب، شما را از متخصصین دیگر در زمینه کاریتان متمایز خواهد کرد.برندسازی شخصی به عنوان بخشی از دنیای برندینگ و برندسازی، فعالیتی است که از طریق آن افراد خود و شغلشان را به عنوان برند بازاریابی می کنند.

مخاطبانتان در هر حرفه ای شما را در مرحله اول بوسیله برند شخصی  می شناسند.

اگر برند شخصی شما جذاب باشد رکن مهمی در موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت زیرا یک گام بی دردسر در جهت دستیابی به اهداف شما است می تواند شما را از رقیبانتان متمایز کند.

تاثیرات برندینگ در تبلیغات

شما وقتی شروع به تبلیغات، ساخت وب سایت، تعامل در شبکه‌های اجتماعی، طراحی کارت ویزیت و غیره می‌کنید، نام تجاری روی تمامی این طراحی‌ها تاثیر گذاشته و باعث ذخیره پول و ارزش شما طی مدت می‌شود. برندسازی و دستور العمل‌هایی که طی آن ایجاد می‌شود به شما کمک می‌کند تا طراحی‌ها و تبلیغاتی که در آینده نیاز به انجام آنهاست، طی همان قوانین و زیر نظر نام تجاری شما و به صورت یکپارچه انجام شود.

پرسنال برندینگ Personal Branding

در پرسنال برندینگ، نام شماست که به عنوان برند شناخته شده می‌درخشد و در بین مخاطبان اعتبار کسب می‌کند. ضمن اینکه برندسازی شخصی باعث می‌شود مانند برندسازی تجاری درآمد شما از نام و اعتبار برندتان باشد. شما می‌توانید با برندسازی شخصی ذهنیت مخاطبان را نسبت به خودتان هدایت کنید و روی آنها نفوذ داشته باشید. ضمن اینکه مانند برندهای تجاری می‌توانید برای خودتان نام و نشان تجاری، داستان برند و حتی هویت بصری و سازمانی داشته باشید و همچنین در صورت شروع فعالیت تجاری جدیدی میتوانید با برند شخصی خود به برند تجاری جدید خود اعتبار ببخشید.

پس نتیجه می گیریم با توجه به اهمیت بالای برند سازی فرقی نمی‌کند که کسب و کار شما به چه میزانی کوچک یا بزرگ است، تازه شروع به کار کرده‌اید یا مدت زیادی است که از شروع کارتان می‌گذرد؛ در هر صورت برند دارای ارزش زیادی است و میبایست آن را به عنوان دارایی کسب و کارتان در نظر بگیرید که علاوه بر ارزش آفرینی برای شما، موفقیت‌های بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.

برای طراحی و بهبود برندینگ شخصی​​ حتما با ما تماس بگیرید.

از صفر تا 100 برندینگ در کنار شما هستیم!

مجموعه ی 1400 با تیمی مجرب و مشاوران خبره آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره در جهت ایجاد و بهبود برند در خدمت شماست.

از طراحی تا پلن های تبلیغاتی مجازی و محیطی و مشاوره ی کسب و کار تا ثبت برند برای شما.

با ما در ارتباط باشید:

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8:30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.