sal 1400

سال هزار و چهارصد

کمک به توسعه کسب و کارها

مشاوره تخصصی و حرفه ای تبلیغات

چرا به یک مشاور تبلیغات نیازمندیم؟

اولین دلیلی که ما را ملزم می کند ، تا برای تبلیغات خود ، از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم؛ نداشتن دانش تخصصی تبلیغات است. مراجعه به متخصص در هر زمینه ای ، کاری عاقلانه است.

یکی دیگر از دلایل لزوم بهره گیری ما از مشاور تبلیغاتی،طرح تبلیغاتی می باشد. طرح تبلیغاتی استراتژی تبلیغاتی مناسبی است که مشاور تبلیغاتی برای کسب و کار ما در نظر می گیرد.پلن های تبلیغاتی تهیه شده توسط مشاوران تبلیغاتی دارای شاخص هایی است که این کار را تبدیل به یک کار تخصصی کرده است.

همچنین تنها یک مشاور تبلیغاتی میتواند تبلیغات مناسب با تخصص و کسب و کار ما ارائه کند و با یک پلن مشخص تا رسیدن به نتیجه در کنار ما باشد و همچنین می تواند نتیجه تبلیغات را بصورت علمی بررسی کند و زحمت آزمون و خطا را از ما بگیرد.یک مشاور تبلیغاتی خوب به راحتی می تواند در کنار کسب و کار و خدمات ما قرار بگیرد و هزینه های تبلیغات را مدیریت کند پس به کمک یک مشاور جلوی هزینه های بیهوده نیز گرفته می شود.

وظایف مشاور تبلیغاتی

یکی دیگر از دلایل مهم انتخاب یک مشاور تبلیغاتی، تولید محتوای تبلیغاتی است. تولید محتوا یک دانش تخصصی است.مدیر یک کسب و کار نمی تواند این دانش را به صورت تخصصی داشته باشد و به کار گیرد .تولید متن ، طراحی گرافیک و خلق محتوای تبلیغاتی یکی از کارهایی است که مشاور تبلیغاتی برای مجموعه شما انجام میدهد.

در کنار همه این دلایل انتخاب روش های نوین و مناسب با حرفه شما، یکی از وظایف مشاور تبلیغاتی می باشد.از آن جایی که روش های اجرای تبلیغات هر  روز جدید تر می شوند و هرکدام راه کار و روش خاص خود را دارند این کار نیاز به متخصص دارد.

تبلیغات نوین!

 در کنار روش های تبلیغات سنتی و همچنین فیزیکی مثل تراکت ، کارت ویزیت و… روش های نوینی همچون وبسایت ، تبلیغات مجازی ، شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی و… نیز به مجموعه ی تبلیغات ها اضافه شده اند و هرکدام بازدهی و روش کار مخصوص به خود را دارند.

دنیای وسیع اینترنت باعث شده است هر روز روش های نوین تبلیغاتی بیشتر شده و از یکدیگر سبقت بگیرند.بدون شناخت کامل راه صحیح حرکت در این جهت پیشرفت مجموعه ما بی شک یکی از سخت ترین کارهاست و باعث عقب افتادن ما از رقبا خواهد شد.

 

تبلیغات انتخاباتی ( انتخابات مجلس ، ریاست جمهوری و..)

نه تنها فقط کسب و کارها بلکه افرادی که برای انتخابات مجلس ، ریاست جمهوری ، شورای شهر و مجلس خبرگان و… نیزا نام نویسی میکنند در صورتی که از یک پلن تبلیغاتی عالی بهره مند باشند هم در هزینه ها صرفه چویی خواهند کرد و هم اینکه بازدهی بیشتری نسبت به سایر رقبای خود خواهند داشت.

در این روزهایی که عمده ی مردم در اینترنت و شبکه های مجازی مثل تلگرام ، اینستاگرام و… در حال فعالیت هستند و همچنین عمده ی افراد جامعه که کارمند هستند و زمان لازم برای حضور در تجمعات و ستاد های انتخاباتی را ندارند از راه های شبکه های اجتماعی و وبسایت و… میتوانید ارتباطی بسیار عالی با آنها برقرار کرده و برنامه های خود را بیان کنید تا بتوانید از رقبای خود به خوبی فاصله بگیرید.

تا فتح قله در کنار شما هستیم!

مجموعه ی 1400 با تیمی مجرب و مشاوران خبره آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره در جهت ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی میباشد.

از طراحی تا اجرای پلن های تبلیغاتی برای موفقیت شما و کسب و کار شما:

با ما در ارتباط باشید:

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8.30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی

آدرس دفتر هفت تیر

آدرس: میدان هفت تیر ، خیابان موسوی

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.