logo

سال هزار و چهارصد

تبلیغات خود را به ما بسپارید.

computer

تاثیر تبلیغات آنلاین در انتخابات

آیا میدانید تاثیر تبلیغات آنلاین در فضای مجازی و سایت شخصی به مراتب بیشتر و اثر بخش تر است !

خدمات سال 1400

برخی از خدمات وب سایت سال1400

طراحی وب سایت تبلیغاتی

از مهمترین مزایای طراحی سایت تبلیغاتی و طراحی گرافیک توسط ما همچنین ارائه امکانات سایت به صورت اختصاصی می باشد که دقیقا بر اساس خواسته ها و نیازهای شما انجام خواهد شد بنابراین می توانید با داشتن یک سایت تبلیغاتی متفاوت و ایده ای نو در بازار اینترنت کسب درآمد کنید.

ساخت و مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه شمار کثیری از کاربران با اهداف مختلف در شبکه های اجتماعی مجازی عضو شده و به فعالیت های گوناگون می پردازند. بازاریابی دیجیتال شامل بخش‌های متنوع و پویایی است که در همکاری با یکدیگر باعث افزایش علاقه‌ی مخاطب به برند، برای جذب مخاطب بیشتر و در نهایت افزایش فروش کسب‌وکار خواهند شد.

ایجاد کمپین تبلیغاتی ویژه انتخابات

کمپین تبلیغاتی انتخاباتی را می‌توان در مفهوم استفاده از کانال‌های متنوع برای ارسال پیام تبلیغاتی تعریف کرد. به طوری که یک پیام از طریق مسیرها و رسانه‌های متفاوت که در برخی موارد ثابت نیز هستند به اشتراک گذاشته خواهد شد.

طراحی و بهبود برندینگ شخصی

برند جایگاه شما در ذهن و قلب مخاطبان شماست. برند مجموع تداعیات کارکردی و احساسی مردم است. با برندسازی شخصی فرصت‌های حرفه‌ای بیشتری متناسب باکیفیت مهارت‌های شما برایتان فراهم خواهد شد.این تلاش برای تهیه یک تصویر واضح از خودتان و توانایی‌هایتان باعث می‌شود، شناخت بهتری نسبت به خود پیدا کنید.

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی

طراحی و ساخت انواع موشن گرافیک حرفه ای بصورت داستانی و کارکترسازی موشن گرافیک ها در برخی اوقات می‌توانند به دلیل اثرگذاری بالایی که دارند، دیدگاه یک جامعه را در موضوعی معین به کلی تغییر دهند. بنابراین امروزه موشن گرافیک نقش انکار ناپذیری برای تبلیغات انواع محصولات و خدمات مختلف دارد که غفلت در این باره شما را از قطار سریع تبلیغات رقبا عقب خواهد انداخت.

مشاوره تخصصی و حرفه ای تبلیغات انتخابات

مهم ترین دلیلی که ما را ملزم می کند ، تا برای تبلیغات خود ، از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم؛ نداشتن دانش تخصصی تبلیغات و دسترسی به طرح تبلیغاتی موثر بر انتخابات است. مراجعه به متخصص در هر زمینه ای ، قدمی بزرگ برای پیشرفت است.

راه حل

راه حل

روش های سنتی تبلیغات و روش های آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ،راه های نوین ارتباطی جایگزین روش های پر هزینه سنتی مانند تبلیغات بیلبوردی و پخش تراکت شده است.

در روش های سنتی مذکور و ایجاد ستادهای متعدد در سطح شهر و ارسال پیامک تبلیغاتی تلاش میشد تا دیدگاه ها و نقطه نظرات به مردم انتقال داده شود.از معایب این روش ها، صرف زمان زیاد و هزینه های گزاف و در نهایت اثر گذاری کم در ذهن مخاطب می باشد. 

از مهم ترین اصول انتخابات برای معرفی دیدگاه ها و شناساندن شخص کاندیدا داشتن یک تبلیغات تاثیر گذار است. ما با روش تبلیغات آنلاین و نفوذ بر ذهن مخاطب به شما برای بهتر دیده شدن کمک می کنیم.

computer2

پلن های طراحی سایت ویژه انتخابات

ما برای مشاوره رایگان با شما بی صبرانه منتظریم

پلن برنزی

490,000 تومان
  •  

پلن نقره ای

1,990,000 تومان
  •  

پلن طلایی

4,990,000 تومان
  •  

پلن الماسی

9,900,000 تومان
  •  

پلن یاقوتی

25,000,000 تومان
  •  

پلن زمردی

50,000,000 تومان
  •  

طراحی وب سایت

چرا ایجاد یک سایت اینترنتی ضرورت کار شماست؟

uper

به زبان ساده میتوانیم بگوییم که تبلیغات آنلاین هرگونه پیام بازاریابی است که به کمک اینترنت به کاربران نمایش داده شود. اما اینکه چرا تبلیغات کاغذی جای خود را به تبلیغات آنلاین داده اند را در ادامه میخوانیم:

1- از این تبلیغات می‌توان میزان موفقیت و شکست را اندازه‌گیری کرد.

2- این تبلیغات نسبتا ارزان هستند.

3-با استفاده از تبلیغات آنلاین، می‌توان به جامعه‌ای از مخاطبان هدف رسید نه فقط به تعداد محدود و در دسترس آنها.

 تبلیغات آنلاین که یکی از انواع پرکاربرد آن، ایجاد سایت می باشد.

چرا شما به یک سایت اینترنتی نیاز دارید؟

با به وجود آمدن وب سایت ها، ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی در سطح جهانی به وجود آمده است، به طوری که خبرگزاری های معروف دنیا پس از انتشار خبر خود در وب سایت های معروف خبری می تواند از انتشار آن خبر در جهان اطمینان داشته باشند، آن هم در کسری از ثانیه که در گذشته فکر کردن به این موضوع نیز محال بود.

چه طوری بدون صرف هزینه بالا یک لپ تاپ کار آمد داشته باشم ؟

 فکر می کنی دیگه از لپ تاپت نمی تونی استفاده کنی و حتما باید یه لپ تاپ جدید تهیه کنی؟

نگاهی به هزینه های خرید لپ تاپ جدید انداختی؟

میخوای بدونی چه طور می تونی کاری کنی که همین لپ تاپی که الآن داری به یه لپ تاپ کار آمد تبدیل بشه ؟

 

آیا از تبلیغات محیطی و چاپی هم استفاده میکنید؟

printing

تبلیغات محیطی هنوز هم یکی از موثر ترین راه های تبلیغات میباشد.

از تراکت و کارت ویزیت گرفته تا بنر ها و بیلبوردهای سطح شهر که یکی از بهترین مکانهای نمایش تبلیغ شماست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما و مشاهده ی پکیج های تبلیغاتی به ادامه مطلب مراجعه کنید…

مشاوره تخصصی و حرفه ای تبلیغات

چرا به یک مشاور تبلیغات نیازمندیم؟

اولین دلیلی که ما را ملزم می کند ، تا برای تبلیغات خود ، از مشاور تبلیغاتی استفاده کنیم؛ نداشتن دانش تخصصی تبلیغات است. مراجعه به متخصص در هر زمینه ای ، کاری عاقلانه است.

یکی دیگر از دلایل لزوم بهره گیری ما از مشاور تبلیغاتی،طرح تبلیغاتی می باشد. طرح تبلیغاتی استراتژی تبلیغاتی مناسبی است که مشاور تبلیغاتی برای کسب و کار ما در نظر می گیرد.پلن های تبلیغاتی تهیه شده توسط مشاوران تبلیغاتی دارای شاخص هایی است که این کار را تبدیل به یک کار تخصصی کرده است.

همچنین تنها یک مشاور تبلیغاتی میتواند تبلیغات مناسب با تخصص و کسب و کار ما ارائه کند و با یک پلن مشخص تا رسیدن به نتیجه در کنار ما باشد و همچنین می تواند نتیجه تبلیغات را بصورت علمی بررسی کند و زحمت آزمون و خطا را از ما بگیرد.یک مشاور تبلیغاتی خوب به راحتی می تواند در کنار کسب و کار و خدمات ما قرار بگیرد و هزینه های تبلیغات را مدیریت کند پس به کمک یک مشاور جلوی هزینه های بیهوده نیز گرفته می شود.

وظایف مشاور تبلیغاتی

یکی دیگر از دلایل مهم انتخاب یک مشاور تبلیغاتی، تولید محتوای تبلیغاتی است. تولید محتوا یک دانش تخصصی است.مدیر یک کسب و کار نمی تواند این دانش را به صورت تخصصی داشته باشد و به کار گیرد .تولید متن ، طراحی گرافیک و خلق محتوای تبلیغاتی یکی از کارهایی است که مشاور تبلیغاتی برای مجموعه شما انجام میدهد.

در کنار همه این دلایل انتخاب روش های نوین و مناسب با حرفه شما، یکی از وظایف مشاور تبلیغاتی می باشد.از آن جایی که روش های اجرای تبلیغات هر  روز جدید تر می شوند و هرکدام راه کار و روش خاص خود را دارند این کار نیاز به متخصص دارد.

تبلیغات نوین!

 در کنار روش های تبلیغات سنتی و همچنین فیزیکی مثل تراکت ، کارت ویزیت و… روش های نوینی همچون وبسایت ، تبلیغات مجازی ، شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی و… نیز به مجموعه ی تبلیغات ها اضافه شده اند و هرکدام بازدهی و روش کار مخصوص به خود را دارند.

دنیای وسیع اینترنت باعث شده است هر روز روش های نوین تبلیغاتی بیشتر شده و از یکدیگر سبقت بگیرند.بدون شناخت کامل راه صحیح حرکت در این جهت پیشرفت مجموعه ما بی شک یکی از سخت ترین کارهاست و باعث عقب افتادن ما از رقبا خواهد شد.

 

تبلیغات انتخاباتی ( انتخابات مجلس ، ریاست جمهوری و..)

نه تنها فقط کسب و کارها بلکه افرادی که برای انتخابات مجلس ، ریاست جمهوری ، شورای شهر و مجلس خبرگان و… نیزا نام نویسی میکنند در صورتی که از یک پلن تبلیغاتی عالی بهره مند باشند هم در هزینه ها صرفه چویی خواهند کرد و هم اینکه بازدهی بیشتری نسبت به سایر رقبای خود خواهند داشت.

در این روزهایی که عمده ی مردم در اینترنت و شبکه های مجازی مثل تلگرام ، اینستاگرام و… در حال فعالیت هستند و همچنین عمده ی افراد جامعه که کارمند هستند و زمان لازم برای حضور در تجمعات و ستاد های انتخاباتی را ندارند از راه های شبکه های اجتماعی و وبسایت و… میتوانید ارتباطی بسیار عالی با آنها برقرار کرده و برنامه های خود را بیان کنید تا بتوانید از رقبای خود به خوبی فاصله بگیرید.

sal 1400
سال هزار و چهارصد

تیم تخصصی 1400 فعالیت در زمینه ها گوناگون تبلیغاتی تبلیغات تخصصی انتخابات ایجاد موشن گرافیک ها تبلیغاتی مشاوره تخصصی انتخابات برند سازی شخصی

ساعت تماس با ما از ساعت 8.30 الی 18

آدرس دفتر قیطریه

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، ابتدای خیابان کتابی

آدرس دفتر هفت تیر

آدرس: میدان هفت تیر ، خیابان موسوی

شرایط استفاده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]